Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cisztások, hogy ment nálatok...

Cisztások, hogy ment nálatok a teherbe esés?

Figyelt kérdés
tegnap voltam dokinál,és kiderült,h ezért nincs mensim,és egész évben ezért nem volt normális,mert cisztám van.kaptam rá apranaxot,az beszedem mind a 30 db-ot,és most hogyan tovább?hogy tudok terhes lenni?vagy ettől függetlenül ugyanúgy van ovu stb?csak mert eddig az egy év alatt már vagy 100* teherbe eshettem volna de semmi.azt mondta a doki,h endometriózis gyanús.fogalmam sincs,hogy ilyenkor mi a helyzet.

2014. nov. 19. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem össze vissza jött meg, hol 28 napra, hol 40 napra, hol 60 napra...nekem is volt cisztám, de egy szóval nem mondták, hogy emiatt lennének a rendszertelen ciklusok, sőt azt mondták, hogy valószínű a fogamzásgátlótól van, mert elvékonyodott a méhnyálkahártyám.

de ha a cisztától is van, attól még teherbe eshetsz, mi 5 hónapig csak úgy spontán próbálkoztunk, de mivel ritka volt a ciklus és nem figyeltük a peteérést, ez az ablakon kidobott idő volt.

aztán elkezdtem hőmérőzni és 2. próbálkozásra összejött.

2014. nov. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

PCOS-em volt, amit félrekezelt az első orvosom. Mikor váltottam kivizsgálták az inzulinrezisztenciát is, és végre normális kezelést kaptam (3-as kezelés). Ezek után szinte azonnal sikerült a baba. Amíg rossz helyen voltam, addig esélyem sem volt.


Nekem itt segítettek: www.mensmentis.hu

2014. nov. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jah, még több infó: www.pco-szindroma.hu
2014. nov. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát nekem is rendszertelen idén 3* maradt ki,28 napos szerintem sose volt nekem :) fog.gátlót nem szedek.azt mondta a doki,h kikerült a méhből ugye a nyálkahártya a hasüregbe és próbált "kiürülni" ezért vérezgettem keveset rendszertelenül,de aztán nem jött ki.és ez van kb egy éve...vagyis azóta nincs nagyon vérzésem csak valami nagyon kevés(amiinek amugy nagyon örültem :D).és ugye ebbe a hónapba próbálkoztunk először.
2014. nov. 19. 10:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs menstruációd, akkor nem lehetsz terhes sem, mert peteérésed és ovud sincs. Az endometriózis nem okoz menstruációs zavart, cisztád pedig jó eséllyel hormonproblémától van. Milyen vizsgálatokat kért? Mi alapján kezel?
2014. nov. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

tegnap megvizsgált kézzel,aztán hüvelyi uh.ezek alapján mondta amit mondott.azt mondta szedjem a gyógyszert ésha megjön a vérzés akkor menjek vissza ha elmúlt.ennyi :D túl sok infót nem kaptam.

de egyébként pénteken megyek vérvételre(teljes vérkép)

decemberben pedig endokrinológushoz.

hát ezaz h mensim általában van minden hónapban de mindig csúszik 35-40napokra jön meg...nagyon kevés és nagyon élénk színű..kb 2nap alatt túl vagyok rajta mindig.viszont ovus nyákom szokott lenni az tuti.

2014. nov. 19. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!