Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha magas a prolaktin szintem...

Ha magas a prolaktin szintem akkor van peteérés?

Figyelt kérdés

Most vagyok középidőben, ovuteszt pozitív, nyákom is van!

Viszont ma reggel valamiért megnyomtam a cicim, amiből egy pici fehér előtej szerűség jött!

Azt tudom,hogy ez jelezhet magas prolaktin szintet, viszont ezt a peteérés dolgot nem értem.


2014. nov. 21. 08:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele! Csapjatok a levesbe! :)
2014. nov. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Belecsaptunk, viszont szerintem ez a pici előtej nem normális!

2014. nov. 21. 08:24
 3/10 anonim ***** válasza:
A prolaktinnak nem nagyon van köze a peteéréshez, de úgy általában nem kedvez a teherbeesésnek.
2014. nov. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Valóban nem kedvez, de én úgy maradta terhes, hogy szoptatás abbahagyása után is jött kis tej a cicimből, és első hónapban terhes maradtam.

Amúgy, ha nem voltál terhes, nem szoptattál, nem egészen értem ezt az előtejet... Mindenesetre próbálkozni lehet, főleg, ha pozi az ovuteszt is.

2014. nov. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A magas prolaktin szint egyik tünete lehet a mell váladékozás, továbbá esetleg hajhullás, fejfájás stb....

Nekem 1100 volt az érték (max 500 körül lehet) és semmi tünetem nem volt... Szerintem nézesd meg, egy vérvételt megér!

2014. nov. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát képzeljétek, bementem az sztk-s rendelésre, mert a saját orvosom konferencián van.

Ki volt írva,hogy fél 2-ig van rendelés, gondoltam 3/4 12-kor még jó vagyok. Jön ki a doki,hogy vége a rendelésnek. Mondtam,hogy hát akkor max. kérnék egy beutalót prolaktin vizsgálatra. Miközben az asszisztens írta, kérdeztem a dokit,hogy a magas prolaktin és peteérés között van-e összefüggés. Mondta,hogy igen, mert magas prolaktinnál nincs pé.

Bár én ezt nem így tudom!

Most arra gondolok,hogy a petérésem beindult, csak nem tud megrepedni!

2014. nov. 21. 13:40
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja, gyermekem már van! Ő 3 éves, és nem is igazán volt tejem akkor, tehát az biztos nem zavarhat már be!
2014. nov. 21. 13:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Kiderült azóta hogy mi okozta?
2015. márc. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia! Elvileg normális is lehet! Mindenesetre babát várok! :)
2015. márc. 27. 10:59
 10/10 anonim ***** válasza:
De jó, gratulálok! :)
2015. márc. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!