Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan aki azt hitte...

Volt olyan aki azt hitte ovulál közben a beágyazódást érezte?

Figyelt kérdés
2014. nov. 21. 17:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem marha különböző a kettő. Én kétszer estem teherbe, az egyik pár hete történt, úgyhogy friss az élmény. Mindkétszer határozottan éreztem a beágyazódást, de annak semmi köze az ovus fájdalomhoz, mégpedig azért, mert ha ovuról van szó, akkor az éppen aktív petefészek fáj, tehát oldalt érezhetsz nyomást/szúrást, a beágyazódás pedig a méhben történik, ezért ebben az esetben azt érzed, hogy a méhed szurkál, feszül. Olyan, mint a mensi előtti méhfeszülés (már ha szokott neked lenni ilyen), csak sokkal korábban történik, és inkább egy ponton érződik, na meg szurkál is időnként azon a bizonyos ponton. Elég határozott a különbség, szerintem nem lehet összekeverni.
2014. nov. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!