Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha párnát rakok magam alá...

Ha párnát rakok magam alá szex közben akk tényleg nagyobb a teherbeesés esélye?

Figyelt kérdés
2014. nov. 20. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem
2014. nov. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem, én rögtön zuhanyzok utána és már a másodikat várom!
2014. nov. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Igen, mert segítesz a spermáknak célba érni.
2014. nov. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen :). Sőt ,ég jobb, hogyha a párod utána a nyakába veszi a lábaidat és így féligmeddig gyertya állásban maradsz egy kis ideig :). Nálunk az elsőnél így volt. A másodiknál csak fekve maradtam még utána egy darabig. Mindkét gyerek kb elsőre összejött. De senki nem mondja, hogy úgy nem jöhet össze, ha ezeket nem csinálod, csak így könnyebb.És nagyon fontos ellazulnod közben.
2014. nov. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
4 nekünk is úgy jött össze két év után hogy párom berágót hogy nem jön a baba és a lábamat a nyakába tett úgy tartót egy darabig és mondta is te most már ott leszel jót nevetem de igaza volt mert utána már nem jött meg
2014. nov. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi zuhany alatt szexeltünk sokat, amikor fogant a baba.

Ha erős, mozgékony a sperma, mindenáron feljut a petesejthez. ;)

2014. nov. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
szerintem nem segit,nem szabad ragorcsolni
2014. nov. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Köszi a lepontozást... nem tudom miért kellett mikor a kérdésre válasgoltam... vagy sokaknek ennyire fáj h nekik nem jön csak úgy össze, ezért pontozzuk le legalább akinek igen.
2014. nov. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na igen,pontozzatok csak le minket. De szánalmasak egyesek. Ez akkor is így van, ha nektek nem tetszik, csak egy kicsit logikusan bele kéne gondolni a gravitáció fogalmába.
2014. nov. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kérdést értelmezzétek. Nagyobb-e a teherbeesés esélye-ez a kérdés, nem pedig az, hogy csak úgy lehet-e teherbe esni, vagy hogy más módon is lehet-e teherbe esni.
2014. nov. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!