Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik mensi előtt barnáztok,...

Akik mensi előtt barnáztok, milyen mennyiségű barna folyásotok szokott lenni? Mekkora mennyiségű barnázásnál gyanakodhat valaki progeszteron hiányra?

Figyelt kérdés
Babát tervezünk, de még csak ez a 4. hónap, így az orvos még nem foglalkozik ezzel. Azt mondta nem gond. Mensi előtt 5-6 nappal kezdődik. Igazából csak rózsaszínes és csak naponta egyszer veszem észre a wc papíron. Mensi előtt 1-2 nappal lesz barnásabb a színe és viszonylag az is kevés, a bugyimon szinte sose látszik, csak a wc papíron.
2014. nov. 24. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem előtte 5-6 nappal kezdődött, nagyobb mennyiségű (a tisztasági betéten volt minden nap nem csak a wc papíron)a színe sötétbarna volt. Az én dokimat se különösebben érdekelte. De most már lényegtelen is, jövő héten lesz 3 hónapos a lányom. Szóval így is összejött.

4 hónap nagyon rövid idő, ne görcsölj rá a témára és ne stesszelj. Ha nem jön össze 1 éven belül akkor majd úgy is kivizsgálnak titeket.

2014. nov. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Kicsit megnyugtattál. Olyan sokat olvastam itt, hogy ez probléma és gyógyszeres kezelés kell rá. Remélem minél hamarabb összejön nekünk is. :)


Gratulálok a kicsihez. :) A terhesség előtt is barnáznál? Vagy abban a hónapban már nem is volt?

2014. nov. 24. 17:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen. Amikor terhes lettem a nemvárt előtt 4 nappal volt 2 napig nem túl erős barnázásom, de amikor elmúlt és nem jött meg akkor már tudtam, hogy az volt a beágyazódás és terhes vagyok.
2014. nov. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kitartás, nektek is össze fog jönni! :)
2014. nov. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, esetleg szedhetsz rá barátcserjét, állítólag erre kifejezetten jó. Teljesen természetes, 100% gyógynövény, szóval ártani nem tudsz vele magadnak, legfeljebb nem használ. Olvass utána, itt is sokszor olvastam, hogy megszüntette a mensi előtti barnázást, és helyrerántotta a progeszteronszintet. Nem személyes tapasztalat, mert nekem ilyen nem volt, de ismerek valakit, akinek olyannyira segített, hogy már az első hónapban nem barnázott, a következőben meg terhes lett.
2014. nov. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!