Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mesnturáció előtt 2 nappal...

Mesnturáció előtt 2 nappal ilyen barna nyulványok a hüvelyben az barnázásnak számit? Hogy lehetséges ez 59,8-as progeszteron szint mellett?

Figyelt kérdés

az 59 alapján ugye nincs progi hiányom? (21 napi) . akkor mitől van ez a barnázás nekem? az 59-es progi szint azt jelenti, hogy van peteérésem, és hogy kilökődik, ezzel termelve sárgatestet, és progeszteront? ez az 59 elég kell hogy legyen a beágyazódáshoz?


légyszi valaki magyarázza már el ezt nekem.



2014. okt. 4. 11:59
 1/1 anonim ***** válasza:
én majdnem mindig barnáztam menzesz előtt. A progi értékem amikor nézték 28 volt. Most pozitív a tesztem. Ez az érték biztosan jó!
2014. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!