Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tüneteket tapasztaltato...

Milyen tüneteket tapasztaltatok mielőtt a tesz pozitív lett? Tesztelés előtti napokban!

Figyelt kérdés
2014. nov. 25. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem múlt el a cicifájás, mint máskor mensi előtt, illetve pirosas volt a mellbimbó hegye. Szép trifázisos görbém lett, majd a 14. dpo-n teszteltem.
2014. nov. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Enyhe hányinger, kis szédülés. Pecsételő vérzés rendes helyett. 8 hetesen teszteltem pozitívat, nem terveztük. Nem volt rendszeres a havim, a rosszullétet egy darabig a Béres cseppnek tudtam be, mert pár héttel korábban kezdtem el szedni.
2014. nov. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Álmosság és égett a gyomrom (érdekes de tényleg se előtte se utána) minden más később jött, cicifajdom stb kB 7 hetesen.
2014. nov. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmit. :) Csak nem jött meg.
2014. nov. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hasszurka,nagyon kívántam pár kaját,cicifájás,jah és lehet hogy fura de nekem az is tünet volt hogy nem égett a gyomrom,ugyanis menzi előtt 2 héttel mindig égett a gyomrom addig amíg meg nem jött akkor meg nem.ezen sokan elcsodálkoztak. :)
2014. nov. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5/5-ös vagyok azt kihagytam hogy iszonyúan stresszes voltam,mindenen hamar felhúztam magam.
2014. nov. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a melleim majd le szakadtak, érzékeny lettem, hasszúrka, kicsivel több kaját kívántam, meg talán csokit, és bírtam a délutáni szundikat :D
2014. nov. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok... kihagytam, hogy sok pisilés és éjszaka nem aludtam túl jól.
2014. nov. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Három napig hasszurkálás, mint a nagyon enyhe menstruációs görcsök. Hétfőtől szerdáig. Csütörtökön volt a nemvárt, akkor este halvány pozitívat teszteltem.
2014. nov. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!