Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap kellene megjojjon a...

Granat35 kérdése:

Holnap kellene megjojjon a menses de a tegnap es ma teszteltem tehat van ket halvany pozitiv tesztem ez mennyire hiteles tapasztaltatok ilyent? A halvany pozitiv tesztre elkezdhetem szedni a dufhastont?

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 08:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ne szedj semmit, szerintem míg nem látott doki!!!!

de a halvány is pozitív :)

2012. márc. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hívd fel az orvosod, ha tudod, de előre nem beszéltetek meg forgatókönyvet ilyen helyzetre? az adagolást magadnak nem nagyon fogod tudni belőni. mindenesetre gratulálok!

32 hetes km

2012. márc. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok!:) De a dokid tanácsa mindenféleképpen kell, legyél türelmes amíg nem beszélsz vele.
2012. márc. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
koszi a hozzaszolasaitokat de az gond egy het mulva tudok menni dokihoz es az van mondva nekem hogy a met.et abba kell hagyjam ilen estben meg a dufh.ont kezdjem el mert meg volt ugy hogy halvany pozitiv es ra 2-3 napra egy hatalmas verzes amiutan mar semmi halvany csik ti mit tennetek voltatok hasonloan ti koszi a valaszokat
2012. márc. 18. 15:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor ne a saját orvosodhoz menj, hanem egy másikhoz, és hétfőn. Vidd minden papírod, és mondd, hogy Duphastont kellene szedned, de nem tudod milyen adagban. Valóban minél hamarabb el kellene kezdeni ilyen előzményekkel. (A metet is abba kell hagynod? Nekem szednem kellett a 12. hétig. Ártani azzal biztosan nem ártasz.)
2012. márc. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Meg ha mondta, hogy kezdd el a duphastont pozitív teszt esetén, akkor ha máshova nem, a receptre ráírták az előírt adagolást, tehát ezt elvileg tudnod kell.
2012. márc. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
koszi nektek hogy irtok 2x1.et kellett szedjek a 16.tolmeg a 25.napig dufh.t mivel ugy felek mert mostan d.u.an lett egy kicsi barnazas es faj a hasam mintha megjonne de csak holnap kell jojjon amit nem szeretnek de itt van ez a ket halvany pozitiv teszt mit mondtok ti mit tegyek ezek utan
2012. márc. 18. 15:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát de akkor a Duphastont már tegnap elkezdhetted volna! Ha a barnázás erősödik, mindenképp menj be az ügyeletre, biztos ami biztos, bár a progeszteronon kívül nem tudnak mit adni igazából. Reméljük nem lesz semmi gond, és vedd be a Duphastont, 2x1-et.
2012. márc. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 09:53 vagyok.

Sikerült elmenned dokihoz?

2012. márc. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
szia nem mert hetfo reggeltol erosen verzek es most mar csak negativ a teszt hanem ha nem szunik a verzes akkor kell menjek csutortokon egy masik dokival beszeltem es akkor fognak adni egy inekciot ami csillapitsa a verzest mert valoszinuleg egy beagyazodas ment el a gorcseim alapjan
2012. márc. 20. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!