Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babat szeretnenk, most volt...

Babat szeretnenk, most volt az elso honap, hogy elesben csinaltuk. Tegnap kellett volna megjonnie, a teszt negativ, de barnazgatok, amit elotte soha es nem jon meg, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Sokat hallottam a barnazgatasrol, de nekem eddig soha nem volt ilyen problemam. Tegnap azt hittem megjon, de semmi, ma barnazgatok, de meg mindig semmi, de a teszt negativ. Szerintetek gond van? Ha nem jon meg a het vegeig, jovoheten elmegyek dokihoz. Ja azt hozzateszdm, hogy meg soha nem kesett, inkabb mindig elobb jon meg. Volt vaalkinek hasonlo?

2014. nov. 27. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Hát, akár terhesség is lehet vagy egyszerűen most így jelzi, hogy megfog jönni..nekem is volt már ilyen viszont.. Nekem mindig pontos volt a mensim és 2 hònapja amióta nem védekezünk teljesen bezavarodott :( Tettem is fel kérdést erről és sok nő számolt be arról, hogy rendszertelenné vált a mensiük.
2014. nov. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Esetleg gyogyszert szedtel es azt hagytad abba, mert akkor teljesen felborul minden!?
2014. nov. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Gynexet ittam, de mar 2 honapja abbahagytam, mult honapban minden ok volt, mint ahogy elotte is, de most valami nem ok. Ami a legrosszabb, hogy a menstruacio elotti tunetek is elmultak. Tudom, hogy nem innen kell varnia valszt, csak egyszeruen nem ertem :(
2014. nov. 27. 15:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fog jönni neked 1-2 napon belül azért barnázgatsz.
2014. nov. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen,tegnap megjött. Nem értem miért barnáztam, eddig még nem tapasztaltam ilyet. Kicsit megviccelt a természet :-)
2014. nov. 29. 18:57
 6/10 A kérdező kommentje:
Kepzeljetek mar el is mult. 2 napig volt csak meg es alatalaban 5 napig szokott. Mi a fene van velem?
2014. nov. 30. 18:50
 7/10 anonim ***** válasza:
gondolom terhes vagy, vegyel egy tesztet, vagy menj orvoshoz
2014. dec. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Kiderült már, hogy miért volt ez? Nekem is késik, bár csak második napja, de negatív a teszt és tegnap 1napot enyhén barnáztam. Remélem minden ok veled :)
2014. dec. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Másnapra megjött. Szerintem, az izgatottságtóllehetett ez. Az volt az első hónap, hogy nem védekezünk és tényleg nagyon izgultam. Most már sokkal de sokkal nyugotabb vagyok :) Szorítok Neked, hogy ne is jőjjön meg, és baba legyen a dologban :)
2014. dec. 17. 08:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm a drukkolást, valahogy velem is pont ez történt... elhittem, hogy elsőre összejön, de tegnap délelőtt nekem is megjött, pedig addig minden apró jelet annak tulajdonítottam, hogy tuti babát várok. De nem... nagyon nem estem pofára, viszont azóta én is sokkal nyugodtabb vagyok, úgyhogy majd jön amikor szeretne. Èn nagyon várom a kis töpörtyűt! :)
2014. dec. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!