Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véletlen kihagytam tabit és...

Véletlen kihagytam tabit és lehet hogy nem is jókor kezdtem el szedni - lehetek terhes?

Figyelt kérdés

1,5 éve szedek fogamzásgátlót, de a novemberem elég húzós volt, sokszor azt se tudtam hol áll a fejem. Ennek eredményeképp múlt kedden és szerdán este (10 után szoktam), elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlót. A tájékoztatónak megfelelően a szerda estit még csütörtök reggel pótoltam, hiszen benne voltam a 12 órában, viszont a kedd esti ugye teljesen kimaradt.


Amikor a tegnap esti szemet vettem be, akkor realizálódott bennem, hogy már csak egy szem van ("vasárnap"), holott eddig mindig a "hétfői" volt az utolsó. Ilyen még sosem volt velem, szörnyen restellem is, de fogalmam sincs, hogy a szokásos keddi napon kezdtem el szedni az első szemet, vagy esetleg hétfőn..


Többször voltunk együtt a barátommal, így most eléggé kérdéses, hogy ilyen zavaros hónapban mi lesz...szerintetek lehetek terhes?


Eddig ez volt a menetrend: kedden első szem, 3 hét múlva hétfőn utolsó szem, rá 4 napra pénteken "menstruáció". Most viszont hogy 1 nappal hamarabb lesz az utolsó szem, elvileg csütörtökön kéne megjönnie?


2014. nov. 30. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
kicsi a valószínűsége, de lehetsz.
2014. nov. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes. Én mindog normálisan szedtem, mégis terhes lettem.
2014. nov. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem tudom,hogy vajon a stressztől-e,de szédülök meg hányingerem van, remélem csak magamnak generálom ezeket a tüneteket..

2014. nov. 30. 17:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 4 éve szedtem, amikor egy szarul szedett hónapban (kihagytam, később vettem be, stb), terhes lettem.

Ilyenkor védekezz máshogy is, pl gumival. Inkább, mint baba legyen.

2014. nov. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz terhes. Már 1 szem kihagyása is elég, hogy könnyen teherbe ess, ha másképp nem védekeztek.
2014. nov. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!