Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az első két terhességed...

Ha az első két terhességed elment, hogyan álltál a 3. -hoz?

Figyelt kérdés

Az első terhességem a 25. héten ért véget burokrepedéssel, majd a második terhességemet művileg kellett befejezni, mert összeesett a petezsák.


Most már nagyon félek egy újabb csalódástól, pedig próbálkozunk. (Ez az első próbálkozós hónap.) Mindenki azzal jön, hogy csak pozitívan. Hát eddig is pozitív voltam, mégis elmentek a babáim.


Ráadásul kiderült, hogy nem zár a méhszájam, így még sokkal nagyobb esélyem van a vetélésre.


Félek...


Vannak sorstársaim itt?


2014. nov. 30. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül a kétségeiddel. Nekem már három ment el, az egyik 12 hetesen művi, aztán a másik kettő spontán, korábban. De én rettegek attól, hogy majd ott leszek megint az ultrahangos vizsgálaton, és rosszakat mond a doki. Pedig szeretnék babát és próbálkozunk is, de sajnos bennem van ez a rettegés...:((
2014. dec. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Van már babád?

Teljesen megértelek! Az első babámmal egy élmény volt az UH. Kalimpáló kezecskék, lábacskák, szívverés...

De most már egy horror, rettegés, hogy van-e petezsák, nővekszik-e, szabályos-e, van-e szívverés, stb.


Úgy érzem, hogy minden hetet túl kell élni. Borzasztóan fáj, hogy nem adatik meg a terhesség szépsége.

2014. dec. 1. 10:04
 3/12 A kérdező kommentje:
Még valami: lehet tudni a vetéléseid okát?
2014. dec. 1. 10:05
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem is kettő ment el,de még nagyon korán...szinte rögtön az elején. inkább anyukám példáját tudom hozni, ő is kétszer vetélt, 4 és 4,5 hónaposan. iszonyat fájdalom volt a családnak,hát még neki!! de "túl tette magát rajta" és azóta már most tapossa az első osztályt az öcsikém :) úgy,hogy kitartást. ha ezen streszelsz csak rosszabb lesz,hidd el... én is nagyon aggódtam remegve mentem be az ultrahangra de eddig (lekopogom) úgy néz ki minden oké,igaz még csak 15-ik hét.
2014. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jó a kérdés. Elment egy áprilisban 10 hetesen, meg egy most novemberben 16 hetesen. És ugyanaz a kérdésem, mint neked.
2014. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Azt hiszem, erre tényleg nincsen jó recept, hogy hogyan ne stresszeljünk..

2014. dec. 2. 08:21
 7/12 anonim ***** válasza:
hát igen erre nincs jó megoldás. ez akkora lelki trauma,hogy az nem igaz. mai napig ha eszembe jut megkönnyezem anyukámat meg magamat is. amikor pl anyánál megtudtam a másodikat puff összecsuklottam.
2014. dec. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, írj ide, hogy hogy alakul a dolog, mi februárban vagy talán márciusban próbálkozhatunk.

Voltam kineziológusnál, életemben először, de még nagy változást nem érzek, majd kitalálok valamit.

Talán elmegyek majd intimtornára (tudok egy jó helyet) vagy olyan foglalkozásra, ahol kismamák vannak, és ami bátorít.

Csak elég válogatós vagyok, valami nem mesterkélt (babó, babaprojekt, pocim, pocaklakó, stb.), hanem normális helyet szeretnék, ahol egyszerűen átélhetem a várandósság szépségét.

Mert így, állandó kétségek, vérzések, fájások, ügyelet és kórház (ahol azt hallgattam, ki milyen nehezen szült, nem szült, vágták, repedt, vérzett) témák közepette nehéz volt örülni.

5-ös.

2014. dec. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Írni fogok!

A jövő héten tesztelek. Sajnos a nyitott méhszájam miatt akkor sem fogok felhőtlenül örülni, ha pozitív lesz.


Nagyon nagyon szorítok neked! Teljesen átérzem a helyzeted és a legjobbakat kívánom!!!

2014. dec. 2. 14:30
 10/12 anonim ***** válasza:

Jó!

Köszönöm.

Nyitott méhszájat nem lehet varrni?

2014. dec. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!