Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » El vagyok keseredve,29-30-ra...

El vagyok keseredve,29-30-ra nm vártm, nem is jött de a mai érzékeny tesztem is negatív lett ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


:(


2014. dec. 2. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hormonprobléma a háttérben, mennyire rendszeresek a ciklusaid? Ez sajnos tényleg full negatív.
2014. dec. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
rendszeresek mindig időben jött meg
2014. dec. 2. 09:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor várj még pár napot, hátha később volt az ovulációd nem félidőben.
2014. dec. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne aggódj, előző hónapban nekem is késett 5 napot, de megjött végül. Ha nem jön meg az is lehet, hogy pár nap múlva már pozitív lesz a teszt :) drukkolok :)
2014. dec. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia !

Hasonló cipőben járok mint te. én 29-re vártam, hát nem jött meg,

annyi a különbség hogy én még nem teszteltem elvileg holnap reggel fogok tesztelni. És még igy sem biztos hogy van értelme, mert szerintem nekem később volt ovum. De majd kiderül. Van valami tüneted esetleg? Nekem az a furcsa hogy egyáltalán nem érzem hogy meg fog jönni, se egy görcs, se a szokásos idegbetegség, semmi ami azt jelezné, hogy hamarosan megjön. Persze ez nem azt jelenti, hogy 10 perc mulva nem rohanhatok a wc-re :)))) de bízom benne, hogy nem fog megjönni. És remélem hogy Neked sem!

Nyugi, ne görcsölj rajta. mi már több mint egy éve várunk rá, és kb a múlt hónaptól döntöttem el, hogy beletojok, nem fogok kikészülni.. majd jön ha jönni akar. Hidd eljobb mint rágörcsölni minden hónapban, csak azért és akkor szexelni... stb.

2014. dec. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!