Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12hete kesik, Duphaston is...

Szidike87 kérdése:

12hete kesik, Duphaston is szedtem, negativ teszt. Szornyen el vagyok keseredve (nem ertem a testem) valakinek ijensmi tapasztalata volt mar?

Figyelt kérdés
Azzal a problemaval fordulok hozzatok,hogy az utobbi ket honapban nem volt mesim ...a parommal masfel eve probalkozunk...sajnos eredmenytelenul...a ciklusom amugy 32-36 napos(volt eddig)de januar ota vacakol....dokinal is voltam...februarban Duphaston hatasara normalisan megjott,marciusban is de aprilis es majus kimaradt...majusban is szedtem Duphastont es az abbahagyasa ota eltelt 12 nap es ma csinaltam egy tesztet ami negativ lett nagy elkeseredesemre....pedig mar azt gondoltam vegre ott a van a kis pocaklako....szornyen el vagyok keseredve....legszivesebben orditani tudnek. Ja es meg annyi, hogy a melleim nagyon be vannak durranva, faj meg megnott, gyakori pisilesi inger, aluszekonysag, neha szedules es emelyges,haspuffadas... Nagyon remenykedtem .

2013. jún. 4. 13:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Várj még pár napot ha akkor is negatív irány a doki és vizsgálja ki a hormonjaid.
2013. jún. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!