Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Havi 620. 000-res fizetésböl...

Havi 620. 000-res fizetésböl élünk ketten a párommal. Vállaható egy kisbaba vagy nem szerintetek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 2. 11:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
66%
Ugyan már!
2014. dec. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%
Dicsekedni próbálsz? Öreg trükk:D
2014. dec. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%
Az az igényeitektől függ meg a kiadásaitoktól. De szerintem te dicsekvésnek írtad ki ezt a kérdést, nem komolyan, legalábbis remélem. Ha meg szerinted nem futja gyerekre ebből vagy nem tudod magadtól eldönteni akkor nem kêne neked gyerek.
2014. dec. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Mi külföldön élünk, pontosabban alattatok.. Ne is részletezzem, hogy itt milyen a helyzet, hogy még egyetemi diplomával sem tudnak sokan jó állást szerezni, a fizetések meg olyanok, ha utánanézel, elsírod magad. Átszámolom neked, mennyiből élünk.. Hát az forintban kb. 120 ezer havonta, kettőnk fizetése! Van egy 2 éves kisfiunk, nem szenved semmiből sem hiányt, ha nekünk nem is, de neki meglesz minden, ami kell!

Kérdés?

2014. dec. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Viccelsz? Egy milla alatt eszedbe ne jusson..... :P :D
2014. dec. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
80%
Ha most buksifej simogatasra varsz akkor tessek kuldok neked egyet. Nagyon jo a fiezetesetek. Pff. Masok 150bol nevelnek gyereket, miert kell dicsekedni? Ha ennyire buta vagy es komolyan gondolod akkor ne tedd.
2014. dec. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%
Megtudhatnám, milyen munkát lehet végezni ennyi pénzért ilyen hülyén?
2014. dec. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%

Ha ez mind a nő bevétele és a férfi munkanélküli, akkor nem.

Minden egyéb esetben igen.

2014. dec. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy nullával többet irtál.
2014. dec. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Nem dicsekvèsnek szàntam bàr ùgy hangzik ha visszaolvasom.

Nem akartam senkit megbàntani, nem erröl van szó! Egyèbkènt nem MO-n èlünk, ugyhogy ez itt nem szàmit akkora összegnek. Azèrt tettem fel a kèrdèst, mert a pàrom szerint nem àllunk rà kèszen anyagilag. Hozzàtennèm, hogy ö nem magyar àllampolgàr, tehàt nem tudja azt, hogy mi az, hogy nem jut. Szerintem is nevetsèges ez az indok, de làtom szerintetek is.

2014. dec. 2. 11:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!