Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok erről a tesztről?

Mit gondoltok erről a tesztről?

Figyelt kérdés

2 hete késik, ciklusaim átlagosan 31 naposak. Terhességi tüneteim is vannak. Ez a teszt délelőtt készült, nem első vizeletből. Rossz volt a teszt? Vagy nagyon eláztattam?

[link]


2014. dec. 2. 12:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Azt gondolom hogy negatív.

De miért szedted szét?

2014. dec. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mért szedted szét??
2014. dec. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mert az tesztablak miatt tükrőződött, és kíváncsi voltam.
2014. dec. 2. 13:09
 4/20 anonim ***** válasza:

Nekem elázottnak tűnik!

De két hét késés után már igen csak pozinak kellene lenni!

2014. dec. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szétázott, igen. 2 hét késésnél a pozitívnak le kellene ugrania a papírról. Ez sajnos még halvány pozinak sem tűnik. Látogass el a nőgyógyászodhoz!
2014. dec. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2014. dec. 2. 13:37
 7/20 anonim ***** válasza:

Nekem egy honap utan jelezte ki hogy terhes vagyok, addig megvoltak a tunetek es megis negativat teszteltem aztan mar 2 naponta csinaltam egy tesztett es kb az 5 heten lett pozitiv. En x-epiles tesztett vettem mert abban 2 van es nem draga. Valamint ugy voltam vele, hogy 2bol 2 csak nem rossz. Es nem is volt. Csak egyszeruen nem volt annyi hcg bennem, hogy kimutasa, rajtad all, hogy varsz-e meg vagy elmesz a dokihoz. O ugyis azt mondana, hogy tul koran mentel, aztan, ha van valami akkor meg hetente visszahiv... Szerintem ritka az olyan no akinel 3 nap utan kimutatja, mint ahogy irja a teszt.

23hkm

2014. dec. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. 3. Baba lenne, ha lenne,furcsan is erzem magam, hasonlóan az előző terhességeimhez, de akkor az elmaradt mensi utan kb. Egy hettel már pozitív volt a teszt.
2014. dec. 2. 14:22
 9/20 A kérdező kommentje:
Neked a mensi elmaradasatol számítva 1 hónap volt, vagyba fogantatastol?
2014. dec. 2. 14:26
 10/20 anonim ***** válasza:
Pozi jól látszik.
2014. dec. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!