Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok erről a tesztről?

Mit gondoltok erről a tesztről?

Figyelt kérdés

2 hete késik, ciklusaim átlagosan 31 naposak. Terhességi tüneteim is vannak. Ez a teszt délelőtt készült, nem első vizeletből. Rossz volt a teszt? Vagy nagyon eláztattam?

[link]


2014. dec. 2. 12:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A fogantatastol volt egy honap. Akkor kellett volna megjonnie amikor fogant. De csak tunetek voltak. Nekem altalaban mielott megjon erzekenyek lesznek a melleim kb 1-1,5 hetig. Onnan sejtettem, hogy ez mas, hogy nem akart se megjonni, se elmulni. A teszt meg nem mutatott semmit, csak jo ket het mulva. Mikor eloszor voltam dokinal 1hettel a pozitiv teszt utan mar szivhang is volt. En lepodtem meg legjobban, azt hittem meg csak petezsak lesz.
2014. dec. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Vagyis junius 24korul fogant, julius 27 korul volt az elso halovany pozitiv, es augusztus elejen voltam eloszor dokinal. Fusztralo volt, hogy a teszt elobb nem mutatott semmit, mar elakartam menni orvoshoz, hogy miert akar leszakadni a mellem, de meg vartam kicsit. Aztan ez elmult, es nem lett mas tipikus terhessegi tunetem, meg kivanos se vagyok most sem. Ha neha nem rugdosna belulrol el is felejtenem, hogy ott van.
2014. dec. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászóló! Ha jól értem, akkor több mint két hétig semmit sem mutatott a teszt neked? Mindenki azt mondja, hogy ez nem igazán lehetséges, de Te vagy itt az élő példa.

Nekem meg pont az a gyanús, hogy nov. 18-a körül vártam a mensit. Utoljára előtte két nappal, tehát 16-án voltunk együtt a férjemmel. Gondoltam késik a mensim, néha szokott pár napot, de előtte mindig van cicifájásom. Most ez nem volt, csak az a mindjárt megjön érzés, szurkálás kb. egy hétig. Most talán a mellbimbóm duzzadtabb és sötétebb mint volt. Étvágyam sincs túl sok, fáradtabb vagyok estére, és a reggel még viszonylag lapos hasam jobban kidomborodik és húz már este felé, de nem fájdalmasan. Persze ezek lehetnek millió más dologtól, csak furcsa az egybeesés. Idegesít, hogy érzem van valami, a teszt pedig (nem egyértelműen, de)negatív, vagy hát láttátok tegnap mit mutatott.

2014. dec. 3. 10:29
 14/20 A kérdező kommentje:
És gratulálok a babóhoz!:-)
2014. dec. 3. 10:31
 15/20 A kérdező kommentje:
Ja és persze kértem már időpontot a dokihoz, jövő héten megyek, addig is marad a tesztelési fázis.
2014. dec. 3. 10:32
 16/20 anonim ***** válasza:
Ma teszteltél?
2014. dec. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Igen, délután, negatív. Vajon mi lehet ez!?
2014. dec. 3. 17:43
 18/20 anonim ***** válasza:

Koszi. Tenyleg hihetetlen, de ugy tunik en vagyok a kivetel, es tudod a kivetelek erositik a szabalyt.

Fogalmam sincs nalad mi lehet, nekem nem volt semmi tunetem leszamitva a "ne erj a melleimhez mert eltorom a kezed" erzest. Az meg elmult augusztus kozepere es azota is csak annyi van, hogy neha oldalba rugnak, de most belulrol. :)

Remelem te is johireket kapsz a dokitol. :) Addig meg ne stresszelj, mert nem tesz jot.

2014. dec. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok, update, ha esetleg valaki erre téved.

Szóval 3 napja voltam a dokinál. UH-n látszik valami, ami nagyon fiatal még, ha terhesség, de a doki azt mondta, ez még bármi lehet, olyan 40-60 % egy baba javára. Azt mondta várjunk két hetet, és akkor újra nézzünk rá. Szerinte ha van baba, akkor az nagyon korai lehet még, nincs 4 hetes (fogantatástól számítva), így tesztelnem is csak a jövő héten érdemes. Persze én nem bírok a fenekem ülni tétlenül, ezért ma csináltam egyet (délután), ugyanaz a halvány vmi, ami eddig, talán picit erősebb, de egyáltalán nem meggyőző, főleg az előző két terhességem tesztjeihez viszonyítva. Viszont, délután felé, esténként egyre álmosabb vagyok, melleim is teltebbek egy kicsit, étvágyam 0, csak nyelem a nyálam (bocs!), és olyan szédelgős vagyok, de már azt gondolom csak a természet viccel velem. Nehéz a várakozás...

2014. dec. 12. 14:00
 20/20 A kérdező kommentje:
Újabb update, baba nincs, ma voltam UHn, es másfél hete meg is jött. Jobb ez most így, meglepetésszerű lett volna most egy terhesség, de arra jó volt ez a tapasztalat, h atgondoljam a harmadik gyerkőc kérdést.
2014. dec. 23. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!