Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik érezték a beágyazódást,...

Akik érezték a beágyazódást, pontosan mit éreztek?

Figyelt kérdés
Fáradtság, hasszurka lehet? Mindkettő egész nap.

2014. dec. 2. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
szuro gorcs majdnem a gyomorszajnal, masnap emelYges, hasmenes es pecsetelo verzes.
2014. dec. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem két napig tartó beágyazódási barnázásom volt azt hittem megjött....hétfőn este 25 exepil halvány pozi egyből nyomtam az utrot magne b6 rutascorbint....a jobb oldali pf kissé szurkál, derékfájás
2014. dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. en is jobb oldali petefeszkemben ereztem enyhe szurkalast. nem volt veszes. de azert felfigyeltem ra. de at is siklottam hamar... hogy ez a kozelgo mensi lesz... hat nem az lett. nekem beagyazodasos verzesem nem volt.
2014. dec. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én semmit nem éreztem,csak úgy belülről jött egy érzés,hogy ebből baba lesz...pedig a dokim azt mondta nem eshetek teherbe egy csúnya petefészek gyulladás ill.ciszta miatt.első védekezésmentes együttlétből összejött a kislányunk... :)
2014. dec. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!