Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elképzelhető hogy 2-3 napos...

Elképzelhető hogy 2-3 napos késésnél még a reggeli tesz negatív? Mensinek semmi jele. Lehet ebből még pozitív pár nap múlva?

Figyelt kérdés
A hétvégén mikor meg kellett volna jönnie éreztem a szokásos tüneteket, de ezek mostanra teljesen elmúltak. Elképzelhető hogy később kezdi a szervezetem termelni a hcg-t az átlagosnál?
2014. dec. 3. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Az is teljesen átlagos,ha csak pár nap múlva lesz pozitív. Nincs ebben semmi különös. Türelem! Ha amúgy rendszeres mensid van és most nem jött meg, akkor jó eséllyel valaki készülődik! :)
2014. dec. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Nagyon bízom benne! +-1 nap előfordul ide-oda, de a hétvége már "régen" volt ezért bizakodom. Egyszer már előfordult hogy otthon teszteltem negatívat, de nem jött meg így elmentem dokihoz és Kiderült hogy terhes vagyok. Pedig csak pár nap telt el de addigra az ottani délutáni teszt is pozitív lett.
2014. dec. 3. 10:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 4hetes volt a pocaklakom mikor vegre kimutatta a teszt.

22hkm

2014. dec. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!