Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha kemény a hasam és érzékeny...

Ha kemény a hasam és érzékeny a mellem az azt jelenti, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Kicsikét kerekes a hasam de nem nagyon. Ahhoz tudnám hasonlítani ha valaki nagyon jó lakik és kicsit meglátszik. Nem tapasztaltam a terhesség tüneteit se semmi egyebet.

2014. dec. 3. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Valószínűleg közeledik a menstruációd, ezért fel vagy puffadva.
2014. dec. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1 hónapja nincsen meg.
2014. dec. 3. 22:09
 3/9 anonim ***** válasza:

A lenyeget nem irtad hogy 1 honapja nincs menstruaciod!

es ugyan miert nem mesz el orvosshoz?

Hany eves vagy, ha megkerdezhetem?

2014. dec. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azért mert félek a választól . 23
2014. dec. 3. 22:23
 5/9 anonim ***** válasza:

23 eves vagy, meg mindig jobb mintha csak 16 lennel,

Valo szinu hogy terhess vagy, de miert nem tesztelsz?

szuleidel elsz?

Parod? Baratod? Milye a viszony hogy fogadja majd hogy apa lesz?

2014. dec. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mert félek a választól.

Még januárig velük élek igen.

Van.

Ő ezt nem ellenzi sőt boldog attól a tudattól, hogy apa lesz. de ezt csak ő tudja senki más . És ő is kicsit érezte hogy van hasam baromi sok felső és pufi kapát alatt.

2014. dec. 3. 22:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi ésszel nem kellene gyereket vállalnod, de igazad van dugd homokba a fejed, aztán majd ha gond lesz mert nem mentél el egyetlen vizsgálatra sem, akkor is legyél ennyire okos. Amúgy ha 1 hónapja nem jön meg kb 8 hetes lehet a terhesség, ilyenkor még képtelenség hogy attól hasad legyen. De remélhetőleg nem vagy terhes csak simán butácska.
2014. dec. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Végül is, majd ha beindul a szülés, akkor se menj kórházba, mert félsz a választól. .

Ennyi esze legyen egy felnőtt embernek!!!

Attól, hogy te nem akarsz tudomást venni róla, még bizony lehet, hogy terhes vagy...

2014. dec. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
de hát hogyan boldog a tudattól hogy apa lesz, ha nem is tudjátok? :D azt amúgy ugye tudod, hogy a down kór szűrést 12 hetesen csinálják? nemhogy teszt, de orvos se ártana mert a legfontosabb vizsgálatokról lemaradtok, ha tényleg meg akarjátok tartani
2014. dec. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!