Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hogyan sikerült teherbe...

Kinek hogyan sikerült teherbe esni? Már rég óta próbálkozunk ittam a teákat ettem a barátcserje kapszulát is. Most járunk orvoshoz az felírta a clostilt de az sem használt nem tudom mi fog következni. Sikerülhet még?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a closti segített, mellé ittam peteéréstől palástfű teát és gyertyapóz! :o) Kitartás és pozitív gondolatok!
2010. jan. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A legelső olyan hónapban lettem terhes amikor eldobtam a mikroszkópot,nem mértem a hőmet,ovu tesztet sem vettem,teljesen lefoglaltak egyéb dolgok,egy pillanatra sem gondoltam babára,csak az tűnt fel,hogy hoppá,már meg kellett volna jönnie a mensimnek!

De még akkor sem teszteltem egyből,az ismerősök szóltak,hogy olyan más vagyok,olyan szép lett az arcom stb.

Na ekkor teszteltem pozitívat:)

2010. jan. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 3 évig próbálkoztunk. Ittam cickafark-palástfű teákat, szedtem barátcserjét. Kaptam Clostylbegyt és Duphaston kúrát. Hőmérőztem, PG/53-at és ovutesztet is használtam. Egyik sem segített. Októberben volt egy laparoszkópiám és egy Hiszteroszkópiám. Ez után rögtön lombik centrumba kellett mennünk, mert minden rendben volt velem is és a párommal is, mégsem sikerült. Novemberben bejelentkeztünk a lombik centrumba, azt mondták, hogy ha megjön menjek vérvételre. De decemberben már nem jött meg pedig nagyon vártam, hogy elkezdhessük a kivizsgálásokat. Helyette lett két pozitív tesztem és már 12 hetes a pocaklakóm. Mostmár Én is azt mondom, amit eddig senkinek nem hittem el... Ha nem számítasz rá azonnal sikerül. Kívánom Neked is, hogy mihamarabb átélhesd ezt a boldogságot :)

2010. febr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!