Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztem? Vérzés...

Megnéznétek a tesztem? Vérzés ellenére terhesnek érzem magam járt már így valaki?

Figyelt kérdés

13. dpon megjött a mensim ami még elég korai volt.. Előtte 2 napig nagyon fájt már a hasam és a vérzés első napjan is erős huzodó fájdalmaim voltak.

Az első nap nem volt erős vérzés de vilagos piros volt. Másnap azaz ma már nem fájt a hasam de azért rendesen vérzek ami szintén élénk piros.

Ami furcsa, hogy a méhem annyira kemény kikerekedik a hasam aljan olyan mint egy labda. Bocsi, hogy ezt is leírom de felnyultam magamnak es egy nagy kemeny gömböt ( gondolom a méhemet ) éreztem. Tudom nevetséges de nem szoktam vizsgalni magam a dokira bizom:)

Már szültem és teljesen hasonló most is mint amikor terhes voltam. Csináltam tesztet és ilyen lett...

Nem tudom mit gondoljak gondoltam leírom nektek hátha volt már valakinek hasonló vagy tudtok tanácsot adni...



2014. dec. 9. 21:28
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Szerintem normal a mensim csak annyi, hogy rogton elenk piros volt semmi barnazas es kicsit kevesebb..

A hasam ami feszul..majd meglatjuk lehet semmi kulonos csak ez most ilyen..

A beagyazodasra azert gondoltam mert a 13. dpon jott meg es meg korainak talaltam. Azota 2 nap telt el..de igazotak van tutti semmi csak most ilyen a mehem es kesz...:)

2014. dec. 10. 13:43
 32/32 anonim ***** válasza:
Megkérdezettek mi lett végül ? Baba lettél ? :)
2015. jan. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!