Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap reggel tervez valaki...

Holnap reggel tervez valaki tesztelni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 2. 14:03
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Igen, én!
2014. dec. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:

De jó! :)

Hányadik napon vagy? Első baba lenne?

2014. dec. 2. 14:59
 3/43 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Én is. Elsõ baba. 15 hônapja próbálkozunk. Holnap tesztelek, hacsak nem jön meg addig. 14.dpo lesz. Tovább nem várok, biztos vagyok benne, ha sikeres hónap, akkor ki kell h mâr mutassa, ugyanis ovu óta nem tudtunk együtt lenni a férjemmel. Ti?
2014. dec. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Második baba lenne a 4 éves kisfiunk mellé. Vasárnapra-hétfőre nem vártam. Most van kedd délután, még szerencsére semmi :)
2014. dec. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én is holnap szeretnék, ha csak addig nem jön meg, mert ma leesett a hőm. 4hónapunk, első hőmérőzős! Első baba lenne.

[link]

2014. dec. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:

Sziasztok ! én is holnap tervezek tesztelni.

általában 26-28 naposak a ciklusaim (az elmúlt két hónapban 26 napra jött meg), most már a 31. napon vagyok. És semmilyen mensis tünetem nincsen, a múlthét vége fele volt minimális görcs, de elmúlt. Ilyenkor már görcsölgetni szokott a hasam és utána rövid időn belül meg is jön. Most egyenlőre semmi. Sűrű fehér folyásom van.(ami nem szokott lenni) . Első baba lenne, 15 hónapja próbálkozunk. Hát bizakodunk, de nem élem bele magam semmibe, sokszor estem már po.ra.!!! Ha pozitív akkor nagyon örülünk, ha nem hát akkor ha megjön új hónap új remények :)))

Drukkolok mindannyiunknak ! :)

2014. dec. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

Akkor szurkolok mindenkinek!

Nekem ma lett egy két csíkos nagyon-nagyon halvány tesztem, de szerintem inkább szellemcsík!

Szóval még holnap reggel tesztelek, ha nem mutat semmit, akkor csak,ha késik majd!

2014. dec. 2. 17:23
 8/43 anonim ***** válasza:

Jujjj akkor halk gratula! :)

Reméljük holnap reggel már erősebb lesz.

Akkor holnap együtt tesztelünk :)

Én vagyok aki sokszor esett p.f.ra. :)

2014. dec. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

:)

Hát attól tartok az enyém csak szellemcsík! Bár tüneteim mintha lennének, de hát ugye az ember sok mindent oda tud képzelni! :)

De reggel kiderül!

Te milyennel tesztelsz?

2014. dec. 2. 17:50
 10/43 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló vagyok. Nekem is sūrū folyásom van, de ha belegebedek sem tudok visszaemlékezni h máskor ilyenkor szokott-e lenni. Írom naptárba, de nem elvesztettem. :/ Kérdezõ megy a drukk!
2014. dec. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!