Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki fogamzásgátl...

Van itt olyan aki fogamzásgátló mellett esett teherbe?

Figyelt kérdés

Mekkora hatóanyagú volt a gyógyszer?


Én 20-as mellett terhes lettem 5 hónapja, azóta 30-ast szedek. Mennyi az esély, hogy ez mellett is terhes leszek?



2014. szept. 12. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
5 hónapja terhes lettél és most is szedsz gyógyszert?? Én Lindynette 20-at szedtem, nem tudom, hogy a 20 az erősséget jelzi e, vagy mit jelent, sose foglalkoztam ilyennel, hogy fogamzásgátló erőssége (nem is tudtam, hogy van ilyen). 9 évig szedtem, soha nem lettem tőle terhes.
2014. szept. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen. Miért nem érted?

Köszi a választ!

2014. szept. 12. 10:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert azt hiszi, hogy megtartottad a babát és továbbra is szeded.. gondolom.

Sok ilyenről hallottam, hogy teherbe esnek tabletta mellett, szóval előfordul. Viszont nem tudom, mi lehet pontosan az oka, én se tudtam róla, hogy valakinek bármelyik is gyenge lenne, max valamiért nem megfelelő.

Illetve nem szedte úgy, ahogy azt kell.

2014. szept. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a yadine-t szedtem,meg 9evvel ezelőtt.

(Akkor mar 3-4eve)

Ugy lettem terhes(utolag visszagondolva),hogy lehetett hasmenésem,es nem szivodott rendesen fel a gyogyszer.Nyilvan most mar tudom,hogy nagyobb jelentőséget kell tulajdonítani egy ilyen dolognak,de akkor észre se vettem vszinuleg.De nagyon szeretem a gyermekemet,igy utolag boldog vagyok,hogy váratlanul érkezett ..

Az erősségét nem tudom.

2014. szept. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, azt gondoltam megtartottad, ezért nem értettem pontosan a kérdést. Valószínűleg hánytál vagy hasmenésed volt, és az a tabi nem hatott.
2014. szept. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kicsit helyesbítek, ha nem gond. Megtartottuk volna, de elment.

Rendesen szedtem, nem hánytam nem volt hasmenésem és antibiotikumot sem szedtem. Erre nagyon figyelek, mert más védekezési mód mellett is terhes lettem már. (őt is megtartottuk :) )

2014. szept. 12. 14:48
 7/8 anonim ***** válasza:
igen én is hallottam már olyat hogy gyogyszer melett esett teherbe, megszületett egészségesen.
2014. szept. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm szintén gyógyszer mellett lett terhes, egy jó ideig tünetei sem voltak így tovább szedte a gyógyszert, amikor kiderült abbahagyta a szedését, a kicsi tökéletesen egészséges :)
2014. szept. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!