Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férjemmel 3. babát tervezünk...

Férjemmel 3. babát tervezünk és most elbizonytalanodtam, szerintetek jogos a félelem? Véleményetekre lennék kiváncsi.

Figyelt kérdés
Én 35 leszek férjem 42 és sajnos nincsenek szüleink. Gondoltunk 3. babára de aztán elkezdtem számolni, hogy a férjem 60 lesz mire a gyerek 18. Kifutottunk az időből néha úgy érzem. Meg ha történne valamelyikünkkel valami akkor miből tartjuk el a gyerekeket, vagyis mindent biztosítani nekik. Ha ketten vagyunk úgy minden oké de mi lesz 20 év múlva. Valaki idegeskedett még ilyeneken?
2014. dec. 11. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 34 leszek tavasszal, férjem most 36. Nagyon vágyunk a harmadik babára. Mi bizony belevágunk. Nektek is ezt javaslom!
2014. dec. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha a férjem is 36 lenne nem is gondolkodnék ezen.
2014. dec. 11. 14:19
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
1 van, min. 3-at szeretnénk és nekünk sincs segítség. De ez nem zavar minket. Szervezünk (életbiztosítás, megtakarítás, plusz végzettségek mindkettőnknek), amennyire lehet készülünk előre a rosszra is, max. nem lesz rá szükség. De nem tántorít el semmi sem, szeretnénk a gyerekeket. Mindketten 30 évesek vagyunk most, még nem jön a 2., de tervezzük. Szerintem kb. 35 körül jön majd a harmadik :) és ki tudja, talán 4 is lesz belőle. Lehet és kell is készülni a vészhelyzetre, de nem lehet úgy leélni egy életet, hogy félsz a bajtól!
2014. dec. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Van aki még 40 év felett is vállal gyereket úgy hogy az apa közel van már az 50hez.

Van 2 nagyobb gyerek, valószínűleg nem hagyják magára a kicsit ha veletek történne valami.

2014. dec. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfinál a 42 év nem vészes, egyáltalán. Teljesen bevállalható, szerintem.
2014. dec. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki huszonévesen szűl akkor se garancia hogy holnap nem hal meg és egyedül marad egyik vagy másik házastárs. Ezt így nem lehet nézni, hiszen nem lehet tudni kinek mit hoz az élet. Aztán lehet 100 évig éltek aztán megbánod hogy ha esetleg leteszel erről a dologról. Legyenek biztosítások, megtakarítások, de emiatt kár előre aggódni.
2014. dec. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Talpraesett, önálló gyereket kell nevelni belőle, s akkor nem lesz gondja az életben! Nem neked kell megteremteni neki mindent, hanem csak támogatnod kell, a helyes irányba terelni, azt pedig idősen is lehet!

Anyukám Öccsét is idősen szülte Mama, 48 évesen, s nem bánta meg, mert a férje meghalt, egymást támogatták lelkileg, Anyagilag is!

2014. dec. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, mi a 4. babát tervezzük. Férjem 39 én 37.

Ha arra alapoznánk, hogy mi lesz ha...akkor biztosan nem vágnánk bele, akár holnap is elüthet a busz :( ez nem kor kérdése sajnos! Láttam már egészségügyileg nagyon tönkrement 35 éves férfit és a szomszéd bácsinkat is aki 87 éves és minden nap biciklizik! :)


Pozitvan!

Mi életmódot váltottunk (persze ez sem garancia tudom) és hisszük, hogy sokáig tudjuk egyengetni az útjukat :)

Én bizony unokázni szeretnék, sőt dédunokázni is :)

2014. dec. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi ugyan fiatalok vagyunk, (26, 29) de nekünk sem lesz valami nagy segítségünk, anyósomék messze laknak, anyukám meg közölte, hogy nem akar még nagymama lenni... válasszatok olyan keresztszülőket, akikről tudjátok, hogy mindenképpen gondját viselnék ha ne adj Isten bármi történne! :)
2014. dec. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat! Amikor kiírtam a kérdést azt hittem leszóló negatív válaszokat fogok kapni, és kellemesen csalódtam. Azt hittem egy eszement ötlet ennyi idősen gyermeket vállalni.
2014. dec. 12. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!