Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan aki hétfőre 15-re...

Van olyan aki hétfőre 15-re várja a nem várt menstruációját? Ő mikor tesztel leghamarabb?

Figyelt kérdés
Tudom türelmetlen vagyok,ma teszteltem de negatív,de sajnos mi borzasztó helyzetbe kerültünk mert most jár le a gyesem és közölte a munkáltatóm 2 hónapja 15 év munka után hogy nem vesz vissza,ha terhes lennék a második babával természetesen nem rúgnak ki!Így aztán belevágtunk és most az utolsó esélyem,remélem hogy korai volt a mai tesztem!
2014. dec. 13. 12:16
 1/1 kloetta ***** válasza:
mi most második babát tervezünk, én is holnapra nem várom. nekem az elsőnél is, az 5. napon csak épphogy halvány csíkom volt. Amíg nem késik minimum 3 napot én nem csinálok tesztet. De alkatfüggő is. Tudom nehéz várni, de amíg nem késik addig szerintem fölösleges tesztelni :(
2014. dec. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!