Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez biztató lehet?...

Szerintetek ez biztató lehet? Váltakozó ciklusnál?

Figyelt kérdés

Ciklusom egy éve már így alakul:

egyik hónapban 29-30 napos,másik hónapban 24-25 napos.

Ez fix,nem tudom miért állt be.

Ez a hónap a rövidebbik, és ma van a 25.nap.

Ilyenkor már szokott barnázás lenni, haspuffadás, mindjárt megjön érzés, cicik is szoktak feszülni DE most semmi :)

Tesztelni még nem merek, de szerintetek ez adhat egy kis reményt, hogy talán sikerülhetett?

Ma hajnalban felébredtem pisilni és olyan furcsa érzés volt,hogy ahogy felálltam az ágyból "felszaladt" a gyomorsavam...


Kb. fél éve próbálkozunk a babával :)


2014. dec. 14. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Megertem a turelmetlensegedet, es hogy minden pici apro dologra felfigyelsz.

25 naprol lehet most 29.31 napo lesz a ciklusod, keshet par napot .....

Konkretan semmi jel nincs arra hogy terhes lehetsz, de arra sem hogy tutinem vagy az.

Esely van mindig foleg igy hogy aktualis a baba projekt.


De lehet te vagy az aki megakadalyoza a baba megfogantatasat, mert ha rakatansz , stb dolog... ezt blokkolhatod agyilag.

legy lazabb es akkor fog sikerulni a baba is.



Bar szoritok neked de butasag lenne remenybe ringatni teged, nem rombolni akartalak, csak inkabb a biztosank oruljunk, mint a bizonytalanak.

Tesztelesel varj mert ha csak kesik akkor foloslegesen teszteltel.

az is lehet hogy a teszt ki sem muatatja most.

naptar peteeres szamitasa stb nem pontos, nem tudni 100% hogy mikor eshetsz teherbe.

szoritok neked es kitartas

2014. dec. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy, de én nem vagyok (még) rágörcsölve a témára, csak egy egyszerű kérdést tettem fel :)


Nem hőmérőzök, nem csinálok ovu tesztet, nem jóstesztelek ovuteszttel, nem számolom ki az ovulációm napját sem :)


Nem is írtam ilyet, csak megkérdeztem, hogy ha most van a rövidebb hónap és elvileg tegnapra-mára nem vártam és nincsenek mensi tüneteim akkor reménykedhetek-e...


(mellesleg akik rá vannak görcsölve és a fent leírtakat csinálják maximálisan megértem Őket)

2014. dec. 14. 13:12
 3/6 anonim ***** válasza:

En biztos tesztelnek,hogy ne legyek tovább bizonytalanságban!

Ha nem gorcsoltel ra,akkor egy teszt nem a világ es netán,ha - lesz se omolsz ossze..

Remény pedig meg mindig marad,ha nem jon meg továbbra sem.

Sok sikert!

2014. dec. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1 vagyok, az jo ha igy fogod fel :) szerintem ha 29.napra sem jon meg addig meg van 4 napod akkor tesztelj!!😀 mar kivi vagyok en is.
2014. dec. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért ha még hónapokon át nem jön majd össze a baba, és már túl vagy az ovu teszteken meg a hőmérőzésen is, és rágörcsölve segítséget kérsz az orvosodtól, akkor majd ne felejtsd el elmondani neki, hogy abnormális a mensid... Nem állítom azt, hogy így nem lehet teherbe esni, ha ilyen sormintát adnak a ciklushosszak. De azért jó ha tudod, hogy ennek hátterében állhat hormonális probléma.

Persze kívánom a legjobbakat!

2014. dec. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Orvosom tud a ciklusaim hosszáról, azt mondta,hogy ez még belefér,nem olyan sok a különbség (max.5 nap)

2014. dec. 15. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!