Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 32 napos ciklusnál 30. napon...

32 napos ciklusnál 30. napon este feketés barnázás. Lehet baba?

Figyelt kérdés
Raktam fel egy tampont mert nem akartam hogy esetleg ha nem vagyok itthon váratlanul vérzés érjen és este a tampon tetején láttam kb fél kisujjkörömnyi fekete barnázást.de se a wc papiron se a bugyin nem látszódik a barnázás.lehet baba vagy meg fog jönni?se nem fájok se nem görcsölök.járt már más is igy?
2014. nov. 9. 08:52
 1/4 A kérdező kommentje:
A hőm pedig tartja a 36.8at
2014. nov. 9. 08:55
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a feketés barnázás nem babát jelent. :-(
2014. nov. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mikor fogjátok már megérteni, hogy nem vagyunk jósok és hiába írjuk, hogy az vagy, vagy nem vagy az, vagy valaki esett már így teherbe, az nem jelent semmit. Meg kell várni, hogy kimaradjon a mensi és aztán tesztet csinálni. Hamarabb úgyse fogod megtudni. Vannak esetek, mikor indokolt tesztet csinálni az elmaradt mensi előtt. Például ha pár nappal előtte már tagadhatatlan korai terhességi tüneteket produkálsz. Nem olyanokat, amiket mensi előtt is produkálhatsz, hanem hányingerre, szédülésre gondolok például. Nálam 2x fordult elő, hogy mensi előtt 1 héttel teszteltem ezek miatt. 1. esetben kiderült, hogy azért produkáltam hamara tüneteket, mert ikerterhességről volt szó, (azokkal sajnos elvetéltem) 2. esetben meg egy uh kimutatta, hogy nem abban a ciklusban, hanem az előzőben estem teherbe, szóval tulajdonképpen nem 1 héttel a vérzés elmaradása előtt csináltam, csak azt hittem. 1. terhességemmel 4 nap késéssel mutatta ki a teszt, hogy terhes vagyok (egészséges bab született belőle) 2.-kal is 4 nap késéssel mutattam ki (azzal is elvetéltem), 3. volt az ikerterhesség és most vagyok terhes 4. alkalommal. 33 hetes.

Tehát minden terhesség más. Egyiknél se volt barnázás a jele, viszont egyiknél megjött a vérzés, sőt, erősebb volt, mint szokott és ezzel a babával vagyok most terhes.

Tehát még ha meg is jön, akkor is előfordulhat terhesség. De ez nagyon ritka.

Az, hogy tampont raksz fel egy nem erős vérzéses napon, nagyon egészségtelen dolog. Egyáltalán hogy tudtad fájdalommentesen kihúzni? A fekete vér meg abszolút nem jó jel. Mostanában mindenki ilyen kérdést tesz fel: Barnázok, lehet még baba? A barnázás az egyik jele annak, hogy nem. Nagyon ritka, ha valaki barnázik vagy vérzik és úgy terhes.

2014. nov. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy elég kevés esély van rá hogy barnázás után mégis baba legyen.Nekem sem volt még eddig úgy baba a dologban de a remény hal meg valahol utoljára de tudom hogy erre mégis nagyon kevés az esély.Köszönöm a válaszokat
2014. nov. 9. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!