Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek volt hasonló? Terhesség...

Kinek volt hasonló? Terhesség is lehet ebből?

Figyelt kérdés

Fogamzasgatlot szedek,van meg hatra 5 szem, viszont 2 napja nagyon elkezdett gorcsolni a hasam, aztan enyhult es tegnap reggel barnazas volt de az is majdnem minimalis. Azota semmi. A melleim feszulnek, a derekam faj, olyanok a tunetek mint a havi elott. De eddig egyik honapba sem volt ilyen, azota hogy f.gatlot szedek.

Sok helyen informalodtam hogy hasonlo a beagyazodas is.



2014. dec. 12. 11:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mióta suzeded a gyógyszert?
2014. dec. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szeded bocsi
2014. dec. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hat eppen ezaz hogy lassan 1 eve.

21 szemes

Ebbol van hatra 5 szem.

Havonta veszem, eddig mindig pontosan szedtem, viszont ebben a honapban elszamoltam a szunetet

Es majd 1 hettel kesobb kezdtem ujra szedni.

2014. dec. 12. 11:50
 4/14 anonim ***** válasza:
Egy év elteltévelv érdemes megbeszélni jó e még a gyógyszer. Bizonyos idöközönként érdemes váltani. Viszont ha csúsztál vele az bekavarhatott a ciklusodba illetve nem biztos, hogy negfelelöen vd, ha nem volt plusz védekezés akkor lehetsz terhes is. Beszélj az orvosoddal.
2014. dec. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igen ezt hallottam hogy bizonyos ido utan valtani kell,de arra nem gondoltam hogy mar 1 ev utan.

Tervezem a dokit,de csak az unnepek kozott. Addig kivarom a meglepetest, mi tortenik 1 het mulva. :)

2014. dec. 12. 11:59
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint nem egy hét szünetet tartottál hanem majdnem két hetet? Csak hogy írtad hogy elszámoltad. Az elég sok, ha így volt simán lehetsz terhes.
2014. dec. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen akár. Nem vagyunk egyformák.
2014. dec. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igen :/

Mert 7naposak a szunetek,de akkor rengeteg munkam jott ossze es ugy elteltek a napok hogy megcsusztam az egesszel,kivartam a hetfot, mert akkor kezdtem mindig.de igy visszagondolva a masodik.hetfot vartam ki.

2014. dec. 12. 13:02
 9/14 anonim ***** válasza:

Akkor ha jól számolom;

volt 7 nap szünet, ami kell is, ekkor van a menstruáció,

utána 7 nap plusz szünet az elszámolás miatt (ezen a héten simán teherbe eshettél),

és van még 5 db gyógyszered, vagyis bevetél már 16 db-ot.

Szóval összesítve 7+7+16=30,

ami 4 hét 2 napos terhességnek felel meg a menstruációtól számolva.

Ezt már egy teszt is kimutatja (főleg ha már ilyen tüneteid vannak), holnap reggel csinálj egyet, ha öt nap múlva nem jön meg akkor is készítesz egyet. Személy szerint ha meg is jönne én elmennék egy dokihoz, mert a hóközi vérzés, barnázás nem normális.

2014. dec. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Probalgattam en is szamolni hogy hol tarthatok abban az esetben,ha...


Remenykedem benne picit, hatha pozitiv lenne,igaz meg nem tervezzuk,de ha varatlanul becsuszott az nagy orom lenne :)

2014. dec. 12. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!