Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 0,1 AMH eredménnyel sikerült...

0,1 AMH eredménnyel sikerült valakinek már teherbeesnie vagy sikeres lombikon részt vennie?

Figyelt kérdés
Van valami módszer amivel ezt az értéket javítani lehet, javulhat még ez az érték, van valakinek evvel kapcsolatban bármilyen tapasztalata

2014. dec. 10. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Írtam privátban.
2014. dec. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem lombikkal lett két szép petesejtem, amit be is ültettek, de mivel volt tavasszal egy vetélésem, így a doki szerint még korai volt, és nem tapadtak meg, görcsöltem, és véreztem a beültetés után két nappal.
2014. dec. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sziasztok! Elég régi már a kérdés, nálam sajnos most aktuális, hasonló cipőben járok. Sikerülhet 0,1 értkkel gyermeket vállalnom?
2016. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!