Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az aktus után mennyivel...

Az aktus után mennyivel jelentkeznek a terhességi tünetek?

Figyelt kérdés

Az lehet, hogy valaki az eset utáni első hétben már teljesen nagy étvággyal eszik? Azért feltűnő mert az illetőnek eddig étkezési problémái voltak, bár nem kórosak, csak simán nagyon keveset evett évek óta. Az is feltűnő, hogy eddig rendszeresen fájt a feje és rosszul érezte magát, ez azonban hirtelen megszűnt, nem tudom lehet e olyan, hogy ez visszafelé sül el, hisz ha jól tudom a terhesség alatt pont, hogy émelygés és hányinger lép fel.

Elvileg ~1 hét múlva kell megjönnie neki, a dolog 1 hete történt meg, és én eléggé be vagyok szarva :D Fura ez a sok változás ily hirtelen... Egyébként nagyon irreális, hogy ilyen körülmények között teherbe essen valaki, 0.0001 % szerintem, tudniillik mindketten szüzek vagyunk még, és annyi történt, hogy kézzel kicsit széthúztam neki lent, hogy könnyebben tudjam nyalni. Tehát nem ujjaztam, ezen kívül nem hiszem, hogy lett volna sperma a kezemen, és ha volt akkor se lettem volna szerintem olyan hülye, hogy így hozzányúlok, a jelentős mennyiséget pedig biztos észre vettem volna, de most így utólag összefolynak az emlékek... :D Igazából nem adnék 0,1 %-nál több esélyt a dolognak, de paranoiás lettem ezektől a furcsa változásoktól, és jó lenne ha itt valaki meg tudna nyugtatni :D Lehet, hogy hülye kérdés, de remélem érett válaszokat kapok itt.


Ja egyébként a kérdés maga az - csak közben eltértem tőle -, hogy lehetséges e egyáltalán, hogy ezek a jelek terhességre utalnak, vagy egy héten belül lehetetlen :D


2010. febr. 1. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem nem terhes még a beágyazódás meg sem történt, ha így van, és ilyenkor nem igazán érezhet még semmit. És attól, hogy "szét húztad neki lent":D nem lesz terhes. Ne izgulj.:)
2010. febr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy héten belül lehetetlen.


Aktus után kb 2 héttel jelentkezhetnek az első tünetek, de ez többnyire a vérzéskimaradás, illetve pozitív terhességi teszt formájában érkezik. A tipikus terhestünetek (hányinger, hányás, szagundor stb) leghamarabb a kimaradó vérzés után 1-2 héttel kezdődnek.

2010. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam, köszi :)
2010. febr. 1. 23:00
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vár babát a barátnőd. Ha nem történt konkrét behatolás, akkor az orális szextől nem lehet terhes, pláne ha nem nyúltál hozzá spermás kézzel (bár akkor is igen csekély az esély). A jellegzetes tünetek a menses elmaradása után néhány héttel tapasztalja a kismama, ilyen korai állapotban még nem.
2010. febr. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!