Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a sport gátolhatja...

Szerintetek a sport gátolhatja a teherbeesést? Babát szeretnénk, és nem tudom, hogy járhatok-e tovább konditerembe, pedig nagyon szeretem.

Figyelt kérdés

Hetente 3szor járok konditerembe. Kardió mozgás az nálam bicajozásból és elipszis trénerből áll, valamint mellette hasazok, kb 20 kg súlyokkal végzek hátizom gyakorlatokat,15 kg tricepsz. De nem szabad súlyokkal, hanem gépeken .Combra, fenékre kb ugyan ekkora súllyal.

Szerintetek ez árthat a beágyazódásnak?



2014. dec. 16. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kb ugyan ezeket csináltam, csak nagyobb súlyokkal, és nem volt gond a teherbeeséssel.

2014. dec. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) Akkor remélem nálam sem lesz gond. 5 hónapja csinálom, de azóta sokkal jobban érzem magam, ezér szívesen folytatnám.
2014. dec. 16. 10:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Én 1 évig csináltam, fogytam 20 kg-ot, persze az étkezésre is odafigyeltem. :)

Mióta terhes vagyok nem edzek, mert az is csoda, hogy egyáltalán sikerült a baba, mivel elméletileg csak lombikkal ment volna, így nem kockáztattunk. :) Majd szülés után, ha tudok, megyek újra.

2014. dec. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sőt, segíti.

Terhesség alatt a hirtelen nagy megerőltetés árt, tehát ha terhes leszel, ne emelj nagyot a megszokott súlyokon, hanem tartsd azt a szintet, amit már megszokott a szervezeted - ne erőlködj.

Illetve terhesen a biciklizést mellőzd, főleg a második-harmadik trimeszterben (alulról a nyereg nyom, felülről a méh súlya, kinyithatja a méhszájat)

2014. dec. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!