Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelenleg korai terhességem...

Jelenleg korai terhességem van, kb 3 hetes, konditerembe járok, mennyi ideig folytathatom a sportot, ha egyáltalán folytathatom?

Figyelt kérdés
(34 éves nő)

2012. máj. 29. 21:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy 3 hetes? Egyébként az első 12 hétben kerülném, akkor nagyobb az esélye a vetélésnek!
2012. máj. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Nincs is 3 hetes terhesség.
2012. máj. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

... régen a megesett lányok próbáltak úgy megszabadulni a "terhüktől", hogy mindenfélét emelgettek....

Cardiozni azt lehet, egyéb mást nem. Hasazni sem! Szerintem keress kismamatornát -én a boxot váltottam arra a pozitív teszt napján:)

2012. máj. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
tervezett volt, 13. és 14 -én szexeltünk, megfoggant, ma pozitív lett a teszt. Innen tudom, hogy három hetes. csak hiányozni fog az edzés .., de majd keresek valami kismama cuccot.nem akarok pizzazabáló, hízását a terhességre fogó elhízott kismama lenni..
2012. máj. 29. 21:14
 5/16 anonim ***** válasza:
Még meg sem jött, aminek meg kellett volna? Nekem ez érthetetlen!
2012. máj. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ma 29.-e van! 13.-ához képest az 16 nap! Most akkor mi van?
2012. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
lényeg, hogy pozitív a teszt, akkor két hetes, tökmindegy, lényeg a HCG hormon jelenléte a szervezetben, az már tuti a baba jele, de ha ugy gondolod, javasold hogy szerinted ez nem terhesség és piázzak, gyúrjak , esetleg szokjak rá a cigire is. A kérdés a teremre vonatkozott, hogy lehet e még folytatni és meddig.
2012. máj. 29. 21:20
 8/16 anonim ***** válasza:

Akkor kb negy hetes vagy. Fogantatas ota eltelt ido plusz ket het.

Ne sulyzozz, ne hasazz es a pulsusszamod ne legyen soha tul magas, tartsd egyenletes szinten, az elso 12 hetben kicsit meg ettol is lazabban vedd. Ha eddig is csinaltad, akkor valoszinuleg birni fogod, persze tortenhetnek dolgok, de azok mozgas nelkul is megtortennek, szoval nem extrem amit szeretnel. Dokitol is kerdezz majd.

2012. máj. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Már írtam, hogy az első 12 hétben kerülném, de mindegy!
2012. máj. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszönöm. sajna én csak a fogantatás időpontját tudom, meg amikor beágyazódott, kb abban az időben, akár hiszitek akár nem, hozták az angyalok a lelkét a babának.Ezt álmomban láttam, azért csináltam meg a tesztet. Lány lesz. Majd visszetérek ide és megirom ugy lett e:)
2012. máj. 29. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!