Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lassan egy hónapja járok...

Lassan egy hónapja járok konditerembe, de változást egyenlőre nem látok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

92 kg vagyok, 184 cm. ,és van egy kis fölösleg rajram.

le szeretném dolgozni azt a kis fölösleget valahogy, ezért szoktam fél órákat futni a konditeremben.

Változást azonban még nem tapasztaltam, nem ment lejjebb a hasam.

A célom, hogyha eltűnik az a kis fölösleg, akkor kochasasat szeretnék, mint sok mindenki, de egyenlőre nemhogy kockahas, de még ezt a fölösleget leadni sem sikerül. Hallottam, hogy oda kell figyelni arra is, hogy mit eszek, nem szabad összevissza enni mindent, valamint vannak különféle "szerek", amik felgyorsítják, az izomnövekedést.

Van valakinek tapasztalata? Tudna segíteni valaki, aki már elérte a kocka has státuszt?



2014. szept. 28. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1) Az etrend sokkal fontosabb mint az edzes.

2) "szerek"..plusz teljesen alap dolgokat nem tudsz..miert nem nezel utana?

2014. szept. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 - palilaci - ***** válasza:
100%
Szar a kajád meg az edzésmódszered. Az alapokal sem vagy tisztában. Töltsd le ingyen a Sárga kapszulát és olvasd el. 1 hónaptól meg ne várj sokat.
2014. szept. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kalória mínuszban tudsz zsírt leadni. Hiába futsz, ha azzal még nem vagy kalória deficitben. Kevesebb szénhidrátot egyél, a fehérje maradjon viszonylag magas és fogyni fogsz.

Izmosodáshoz viszont komoly súlyzós vagy saját testsúlyos edzés kellene, és tömegnövelő étrend. Azaz izomnöveléshez kalória plusz kell. Nem tudsz egyszerre izmosodni és zsírt leadni. Mondjuk az elején kövér kezdőknél előfordul pici mértékben. De akkor is komoly edzés kell, futással nem fogsz izmosodni!

Szerek? Élelmi-szerek. Az étrendet tedd rendbe!

2014. szept. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!