Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes kismamák! Nektek a...

Terhes kismamák! Nektek a kimaradt menszi után hány napig volt "mindjárt meg fog jönni" érzésetek?

Figyelt kérdés

Azaz meddig fájt a hasatok?

Nekem kb attól a naptól fáj a hasam amikor meg kellett volna jönnie a nem vártnak.(elég rendszertelenek a ciklusaim és nem tudom,hogy csak késik vagy baba van-e,ezért még nem csináltam tesztet).Ez a kb egy hete tartó hasfájás kikészít :( Nektek meddig fájt,ha egyáltalán fájt?


2010. febr. 2. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb a 8-10. hétig. Pontosan sajnos nem tudom, összefolytak a hetek az egésznapos, kitartó hányinger miatt. :-(
2010. febr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem első babánál 9.hétig éreztem a mindjárt megjön érzést, a 2. babánknál pedig 8. hétig. Szóval elég sokáig :)
2010. febr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én most vagyok a 2.-kal terhes, szinte egyáltalán nem volt megjön érzésem. De az első vel volt. kb. a 6.-7. hétig.

22 hetes km

2010. febr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

Reménykedem,hogy nem cak késik hanem baba van,úgy szeretnénk már.

Megvárom még a hétvégét és ha addig nem jön meg akkor tesztelek.

Mindenkinek jó babavárást!!! :D

2010. febr. 2. 12:59
 5/5 anonim ***** válasza:

szia.pontosan nem emlékszem de egy jó darabig volt.és még a mai napig is szokott lenni.


25 hetes km

2010. febr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!