Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan érzésetek, hogy a...

Volt olyan érzésetek, hogy a baba ebben a hónapban biztosan összejön?

Figyelt kérdés

Még nem lehetek terhes, még csak most volt ovum, de az érzés nem hagy nyugodni. A hónap elején azt álmodtam, hogy terhes vagyok. Ráadásként anyósom is hasonlót álmodott. A múltkori terhességem is megálmodtam.

Voltatok már így?


2009. ápr. 28. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen voltam már Én is így. A múlt hónapban pozitív teszttel álmodtam, rá 2 hétre terhesen láttam magam álmomban és most a napokban pedig a csöppséget tartottam a kezemben! Remélem meglesz az álmom eredménye a valóságban, de jövőhéten kiderül :)))
2009. ápr. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Igen ebben a hónapban, de természetesen megjött. Nem elkeseríteni akartalak.
2009. ápr. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
decemberben vetélésem volt, májusban próbálkozhatunk újra. Én a kettő közötti időszakban álmondtam mindenfélét. A vetélés után azt, hogy ikreket vetéltem el álmomban, utána meg azt, hogy 30 hétre szültem egy egészséges babát, de ha felnő, inkubátorba kell majd tenni, mert születéskor nem fejlődött ki rendesen (ilyen hülyeségeket álmodok). Egyebet is álmodtam, de arra konkrétan nem emlékszem. Tehestesztet még nem álmodtam meg, de mikor az előző terhességem összejött, biztos voltam benne, hogy terhes lettem. És lám: kétcsíkos lett a teszt. Sajna, nem maradt meg.
2009. ápr. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokszor éreztem és megjött mindíg, de az egyik hónapban + lett a teszt, pedig bár reménykedtem legbelül, nem mertem rá gondolni nagyon. :)


De anyukámnak nem mondtam meg a legelején, mert volt már vetélésem, és csak 7-8 hetesen mondtuk el, de még aznap mikor pozitív lett a teszt, azt mesélte hogy azt álmodta hogy terhes vagyok kb 4-5 hetes és hogy Ő azt tanácsolja hogy csak kb 6 hetesen menjek dokihoz. Még soha nem álmodott ilyet! Én meg mosolyogtam magamban... :) És persze meg voltam lepődve. Na igen, az anyai megérzés. :)


Mielőbbi +++ teszteket kívánok!!!

2009. ápr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nekem augusztusban volt egy vetélésem és azóta még nem jött a gólya. Most viszont azt érzem sikerült. Nagyon erős érzés nem tudom honnan jön,múltkor bejött. Remélem most sem csal a megérzésem.
2009. ápr. 29. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!