Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha vérzek ciklus közepén, az...

Ha vérzek ciklus közepén, az utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
December 1-én volt meg a menszim, 5 napig tartott, és jó sok is volt, ahogy. De pár nap óta, rendszertelenül, de megint vérezgetek. Mi ez? Nem egyfolytában, de pl most is pár perce csak azt éreztem, hogy kifolyik belőlem valami. Kimentem wc-re, erre vér, mint mikor megvan. Mitől lehet ez? Utalhat terhességre, vagy más oka lehet? Vélemények sos? Köszönöm.
2014. dec. 18. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem hinném hogy terhesség . menj el dokihoz, nehogy baj legyen
2014. dec. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok, de ilyen még nem volt velem. Volt védekezés nélküli aktusom novemberben, de 1-én megjött, és sok is volt, alvadt vér is volt benne. De most ez így 2 hét után, ez akkor mi? Érdemes lenne tesztet vennem, vagy ez tényleg bármi csak nem terhesség?
2014. dec. 18. 15:58
 3/4 anonim ***** válasza:
tesztet érdemes lenne, de orvos is jó lenne, barnázás még elfogadható - annak vannak jelentéktelen okai is, de ha vér, nem csak barna foltok, akkor az nem túl jó jel.
2014. dec. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hónap közepén szerintem nem terhesség csak valami hormonális probléma biztos. Ha több hónapba majd előfordul keres fel vele egy orvost.
2014. dec. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!