Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet? Lehet...

Megnéznétek a görbémet? Lehet belőle baba? Izgulok nagyon.

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudtunk tüszőrepedéskor együttlenni, csak előtte. (A fiunknak rossz napjai voltak.) De úgy számolom, lehet is, meg nem is és annyira izgulok, alig tudom kivárni a napokat.


[link]



2014. dec. 18. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szép görbe de sajnos ebből semmi nem látszik, ha késik és még nem esett le lehet gyanús de addig nem különbözik a két görbe.
2014. dec. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
5. dpo-n vagy, a magas hő csak akkor utalhat babára, ha már késik a mensi és még mindig fönn van. Az apácának is ilyen görbéje lenne, ha mérné. :) Így működik egy nő. Drukkolok! 10 nap múlva minden kiderül!
2014. dec. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a 8. napon pozitív lett a hcg tesztem, ma megismételtem és már nagyon erős, egyértelműen pozitív!
2014. dec. 27. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!