Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, akinek a...

Van itt olyan, akinek a decemberi hónap nem volt sikeres teherbeesés szempontjából és már csak januárra nem várja?

Figyelt kérdés

2014. dec. 20. 09:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
En. 😊
2014. dec. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én is:( Az a baj, hogy most úgy összezavarodott bennem valami, hogy azt se tudom hogy számoljam ki a következő pét. Normálisan 14.én lett volna, próbálkoztunk is előtte, de aztán 14.én elkezdtem vérezni, tartott 2-3 napot. Most az se tudom, hogy ez mi volt, ettől kezdve számítsam a ciklust? Sajnos kellett fogamzasgatlót szedjek cisztára, egy kretén doki azt írta fel nekem. Mikor elmentem egy másikhoz, az mondta, hogy nem kellett volna, pléne, hogy gyereket akarok. Szóval most az se tudom mi van, baba biztos nincs ha 2-3 napig véreztem:(
2014. dec. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát, nagyon sajnálom, hogy egy ilyen szakszerűtlen ellátásban részesültél. Ez egy hónapos hátrányt jelent. Mivel így össze van kuszálva a ciklusod, érdemes lenne mérni a hődet és abból tudod, hogy mikor van peteérésed.
2014. dec. 20. 13:23
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekünk sem sikerült:( pedig nagyon bíztam benne :(
2014. dec. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
én december 7 én elvetéltem ...:( spontán vetélés volt. Szeretnék szenteste várandós lenni....nem adom fel....
2014. dec. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én még nem tudom, hogy sikerült-e, majd csak jan. elején derül ki. Nekünk ez lenne a második hónapunk!
2014. dec. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is csak a jövő évben bízok :)
2014. dec. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem is megjött :(( tegnap múlt el. 27.en lesz pém elkezdtem inni a cickafark teat utána meg majd a palastfuvet. 10.honapunk mar. Dokinal voltunk minden oké velünk remelem a január a mi honapunk lesz :)) drukk csajok!
2014. dec. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy elvetéltél, szívből kívánom, hogy jöjjőn gyorsan a kárpótlás!! :)

Nékünk is a második próbálkozós hónapunk lesz, január elején fog kiderülni az eredmény!

Fel a fejjel, mi most tényleg elmondhatjuk, hogy új év, új kezdet! :) Minden jót és sok sikert a továbbiakban! :)

2014. dec. 21. 05:30
 10/16 anonim ***** válasza:

Mi hatodik honapja probalkozunk kistesoval.

Ket honapja volt egy pozitiv tesztem, de aztan megjott, doki szerint spontan veteles volt, amugy mindketten rendben vagyunk.

Majd januarban sikerul, megy a drukk mindenkinek 😊

2014. dec. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!