Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leírnátok nekem, hogy a...

Leírnátok nekem, hogy a cickafark és a palástfő teát, hogy kell inni?

Figyelt kérdés
Melyiket mikor és hány napig? Naponta hányszor? Ízesíthetem-e mézzel? Több helyen utána néztem már, de mindenhol mást írtak. Ciklus rövidítés és peteérés elősegítés céljából innám. Valamint ha elkezdem majd a clostyt szedni, akkor is ihatom ezeket? És closty mellett ehetek méhpempőt? Ebben az esetben csak a méhpempőt és a clostyt szedjem majd, a teaket ne? Köszi a válaszokat!

2014. dec. 21. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. En ugy iszom, hogy ovuig cickafark ovu utan meg palastfu. Nekem 38 naposak es azert szeretnem ha legalabb egy kicsit lerovidulne. 1 honapja iszom (mensis honap). Ma kell megjonnie es mar latom is, hogy rozsaszines szoval mejon ma. De nekem meg nem hozta elorebb. Gondolom tobb honapig kell inni. Ja es egy poharral iszok reggel egyel meg este. A tobbirol nem tudok semmit, de vigyazz a keveresukkel, mert a teak is hormont tartalmaznak. Felernek a gyogyszerekkel. Szoval ovatosan.
2014. dec. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az első teás hónapban a 36 napos ciklusomból 33 napos lett, aztán 31, a 3. teás hónap pedig 28 napos.

Clostyt és méhpempőt nem használtam.

2014. dec. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
En is ittam,nekem nem segitett
2014. dec. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én negyedik hónapja iszom, miután egy késői missed ab után összezavarodtak a hormonjaim. A legutóbbi (harmadik havi teázás után) elkezdtem újra érezni a peteérési tüneteket, és visszaállt a régi, 28 napos ciklusom. Nem hagytam abba, de elkezdtem hozzá szedni a barátcserjét is.


Az első két hónapban 2-2 csészével ittam a teákból, ahogy előttem is írták: félidőig cicka, utána palástfű. 3. hónapban visszavettem 1-1 csészére. Ne ízesítsd szerintem.


Az orvosom szerint kb. annyit ér, mint a ráolvasás, de szerintem ez ütötte helyre a dolgokat. (Gyógyszert nem szedtem.) A barátcserjére viszont ő is esküszik, szerintem érdemes kipróbálnod. Három hónap alatt épül fel. Szerintem a tea is.

2014. dec. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!