Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafark teát a vérzés első...

Cickafark teát a vérzés első napjától, vagy az elmúlás utáni első naptól kell inni?

Figyelt kérdés

Szeretnénk kisbabát a párommal, de nem nagyon akar összejönni, valószínű a rendszertelen vérzésem miatt, épp ezért gondoltam, elkezdem én is a cickafark teát inni, mert többeknek segített már. Csak nem teljesen világos, melyik nap kell elkezdeni inni.


A segítséget előre is köszönöm.



2014. dec. 6. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
A vérzés első napjától, mert akkor már megkezdődik az új ciklus peteérése.
2014. dec. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A cickafark vérzéserősítő hatású. Az a legjobb, ha a menses alatt méhpempőt szedsz, és utána váltasz át cickára.


De személy szerint jobbnak látom a méhpempőt, mert a cickafark sokaknak többet árt, mint használ.

Pl. nekem egyszer az borította fel a ciklusom.

2014. dec. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első ciklusnaptól ittam. Nem erősítette a vérzést, sőt kevesebb ideig tartott, és kevesebb volt. Viszont görcseim ugyanúgy voltak.
2014. dec. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem erősítette. (Ciklus első napjától ittam én is.)
2014. dec. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kiváló gyulladáscsökkentő, hüvely- és méhgyulladásra, nyálkahártya és fogínygyulladásra használható. Sebösszehúzó, sebgyógyító hatású. Csökkenti a menstruációs vérzést és görcsöket. Hasi fájdalmakra, puffadásra, emésztésjavításra is kiváló. Serkenti az epeváladék termelést. Húgyúti betegségekben, légzőszervi bajoknál nélkülözhetetlen.


Akár napi 2 csészével is lehet inni.

2015. ápr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A cickafark teát a menzesz 1 napjától meddig kell inni??és a palástfű teát a menzesz után??
2015. szept. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ovuig, vagy a 14. napig. Utàna palàstfű mensiig.
2015. szept. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!