Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszteltem mivel tegnap egesz...

Teszteltem mivel tegnap egesz nap pecseteltem, gorcsoltem, nap aktualis lett volna a menstruaciora?

Figyelt kérdés

[link]


hogy ma felerosodott a menstruaciom pirosabb a szine, es nincs olyan sok sem.

mellem teltebb duzatabb ami menstruacional nekem ez nem szokasos.

hom 36;9C

Nem terveztuk a babat, de ennek ellenere teherbe is eshetnek, " magyarulnem vagyunk a babara katanva"

En meglatasom szerint a teszt nagativ.

Ilyenkor mit csinaljak? Varjam meg a memsttuacio utolso napjat?

Vagy teszteljek egyet pàr nap mulva?

tapasztalatott ha megosztanatok, örülnek neki.



2014. dec. 23. 13:24
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Mivel a teszt negativ,

kėrdėsem : lehetseges hogy, hormon problemaim vannak?

2014. dec. 23. 13:25
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez a teszt full negatív,és meg is jött.Ne várj semmire,nem vagy terhes.
2014. dec. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Felesleges tesztelned.

Megjött a vérzésed és negatív a teszted. Nem vagy terhes.

2014. dec. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én sem látok itt semmi bizonytalanságot. Mensid van, teszt meg negatív. Ennyi. Nincs min izgulni, nem vagy terhes.
2014. dec. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy biztos az eredményben, az ablakos teszteket szedd szét. Ha van halvány csík, szétszedve a lapon látszódni fog. Az ablak a teszten beárnyékolja.
2014. dec. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csinálj másik tesztet. Én is véreztem (legalábbis menstruációs szerű vérzésem volt, alig lehetett különbséget tenni), aztán pozitív lett a tesztem. Csinálj másikat, ha mást nem legalább magadat megnyugtatod!
2014. dec. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a valaszàt.

kedves 9:05 "utolso" neked hany napos volt a menstruaciod?

vagy mibol gondoltad hogy terhes vagy, voltak terhesegi tuneteid??


nekem 1 nap pecseteles.

1 nap verzes piros elenk szinu verzes,nem sok volt

1 nap epp hogy csak maszatoltam.ennyi volt a menstruacio.

normalis esetben 5 napig tart.

terhesegi tunetem nincs.

2014. dec. 27. 15:25
 8/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Átlagban 5-6 napig szokott meglenni, akkor 3 nap alatt letudtam az egészet, de aztán nálam volt szédülés hányinger, ez késztetett arra, hogy csináljak egy tesztet. De ez rá egy hétre volt miután elmúlt.
2014. dec. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Szia koszi hogy valaszoltal, nos en le irtam ugye bar a menstruacio tunetemet, de most hajszalnyi rozsaszin csikot folyas volt a wc papiron Nem tudok tesztelni mar csak hetfon, en mar komolyan hormon problemara gondolok, mivel nekem rozsaszin folyasom sosem volt, foleg nem a 7.napon,es ilyen semmilyen menstruacio utan. Max 5 napig tart a mensttuaciom is de rendesen es nem csak 3 napig maszatolas.

Izuleteim kezdenek fajni gondolom igy mar tuti hormon problema lehet, ami mar az izuleteimet is elàlja de csak terdtol lefele,( làbszàr)

2014. dec. 27. 20:02
 10/15 anonim ***** válasza:
Azóta nem teszteltél újra? Nem igazán értem, de szerintem ez lehet terhesség is, meg hormonprobléma is. De ne eggódj, már nagyon sokmindenen tudnak segíteni! Ha negatív a teszt, akkor szerintem menj el orvoshoz! Ha pozitv, akkor nem túl jó, hogy megint maszatolsz, de az orvos sem tud nagyon mit mondani, ha megvizsgál, azzal csak ronthat a helyzeten. Max. esetleg vérvételt tud kérni, hátha kezelető terhességi hormonprobléma. Szóval ha pozitív a teszt, fontos, hogy pihenj nagyon sokat és ne aggódj! Nem lesz semmi baj!
2014. dec. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!