Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszteltem mivel tegnap egesz...

Teszteltem mivel tegnap egesz nap pecseteltem, gorcsoltem, nap aktualis lett volna a menstruaciora?

Figyelt kérdés

[link]


hogy ma felerosodott a menstruaciom pirosabb a szine, es nincs olyan sok sem.

mellem teltebb duzatabb ami menstruacional nekem ez nem szokasos.

hom 36;9C

Nem terveztuk a babat, de ennek ellenere teherbe is eshetnek, " magyarulnem vagyunk a babara katanva"

En meglatasom szerint a teszt nagativ.

Ilyenkor mit csinaljak? Varjam meg a memsttuacio utolso napjat?

Vagy teszteljek egyet pàr nap mulva?

tapasztalatott ha megosztanatok, örülnek neki.



2014. dec. 23. 13:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
2014. dec. 29. 15:25
 12/15 A kérdező kommentje:

Ma teszteltem.

Bocsi f8rditva tettem fel a kepet

2014. dec. 29. 15:27
 13/15 A kérdező kommentje:
2014. dec. 29. 15:30
 14/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én nem igazán látok ezen 2. csíkot, inkább csak nagyon-nagyon talán... :) De valószínűleg élőben jobban látszik. (Legalábbis gondolom azért raktad fel, mert pozitív... :)) Minden esetre, ha az, gratulálok, és szép, problémamentes terhességet és könnyű szülést kívánok! :):)

2014. dec. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszod, igen van ott valami, amit en valoban latok,de inkabb mar nem foglalkozom vele, ugyanis barmi miatt lehetett keves menstruaciom.

ez a teszetvsem egyertelmu valasz!

Inkabb varok a követkeö menstruacioig, hogy hogyan lesz. Ha ugyanucs csak pecsetelek akkr elmegyek orvosshoz.

De nagyon koszonom kedves valaszaitokat, es neked is kedves utolso!

2014. dec. 29. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!