Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért csak akkor pozitív, ha...

Miért csak akkor pozitív, ha nem vagyok ott?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szerintetek miért van az, hogy a lány terhességi tesztje csak akkor pozitív , mikor nem vagyok ott. Két teszt lett az két különböző reggel, de nagyon erős vonalkákkal. Délután sosem, pedig öt-hat is készült három-négy nap alatt. Egyszer ott voltam reggel, akkor is negatív lett :( Mi lehet ez? Átverés? Nem értem

2014. dec. 23. 21:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
mindig ugyanolyan tesztet használ? ha egyszer volt két határozott csík, azután nem valószínű negatív...vagy van elég hcg vagy nincs...orvoshoz mindenképpen együtt menjetek:)
2014. dec. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Láttad is a pozitiv tesztet?
2014. dec. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Tuti átverés! Én többször teszteltem mikor teherbeestem (reggel is délután is) nem ugyanazokon a napokon, és mind pozitív lett! A leányzó nagyon rafinált lehet! A helyedben hagynám a teszteket, és elvinném nőgyógyászhoz. A doki majd ad neked papírt arról hogy valóban terhes-e!
2014. dec. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
86%
Becsap a jány, ha a pozítiv tesztje nagyon erős, akkor azt bármelyik napszaknál látni kell.
2014. dec. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Igen láttam a tesztet az egyiket élőben a másikat csak képen. A kép segítség lenne nektek? Szívesen elküldöm
2014. dec. 23. 21:57
 6/33 anonim ***** válasza:
Tedd fel a képeket
2014. dec. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
hát erre én is kíváncsi vagyok. ha van erős teszt akkor ott éjjel nappal bármilyen tesztnek pozinak kell lennie. küldj képet.
2014. dec. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Ha feltöltöd, meg tudnánk nézni, hogy nem-e oda lett hamisítva a második csík.
2014. dec. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
2014. dec. 23. 22:06
 10/33 anonim ***** válasza:
Az első képen hamis csík van, azt odarajzolták. Második teszten én nem látok pozit. A harmadikkal bajban vagyok, ez eredetinek tűnik. Viszont ha ennyire egyértelmű a harmadik képen a pozitív, akkor bármelyik teszt kimutatná, még délután is. Kíváncsi vagyok mit mondanak a többiek. Kedves kérdező, véleményem szerint téged átkúrtak.
2014. dec. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!