Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért csak akkor pozitív, ha...

Miért csak akkor pozitív, ha nem vagyok ott?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szerintetek miért van az, hogy a lány terhességi tesztje csak akkor pozitív , mikor nem vagyok ott. Két teszt lett az két különböző reggel, de nagyon erős vonalkákkal. Délután sosem, pedig öt-hat is készült három-négy nap alatt. Egyszer ott voltam reggel, akkor is negatív lett :( Mi lehet ez? Átverés? Nem értem

2014. dec. 23. 21:46
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Akármikor akármennyi pozitív tesztet mutatok neked fényképen: [link]


Reggeli első vizeletből előtted készült teszt eredményében bízz, illetve orvosi vizsgálatra kísérd el, és az ultrahangon ott helyben megnézheted, hogy terhes-e. Minden uh-ra bemehet az "apuka" is! Erősen átverésszagú a helyzeted, de ne legyen igazam.

2014. dec. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Mind a 3 negatív...illetve rajzolt pozitív.Próbálnak átverni.
2014. dec. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik is kamu, nekem még erős, bőven több hetes terhességi tesztem sem volt ennyire szabályos. Nem terhes ez a nő, aki ilyeneket produkált.
2014. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Sem te, sem a lány, aki csal nem látott még pozitív X-epil tesztet? Mert így néz ki a pozitív teszt ebből a márkából: [link]
2014. dec. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Még egy pár apróság:

nem nagyon akarja, hogy elkísérjem dokihoz

tegnap elküldtem tesztért este, ami persze szintén negatív lett, közben én is ranináltkodtam kicsit és egy lila színű tűfilc volt a fiókban

Ez gyanús nem?

2014. dec. 23. 22:17
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Rajzolt pozi tesztek. Én mindkét terhességemnél ilyen tesztet használtam, többet is, de ennek a tesztnek még a kontroll csíkja sem ilyen erős. Ezek be vannak rajzolva. Dobd a csajt nyugodtan, nem leszel apuka. :)
2014. dec. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Az első gagyi filctollas rajz!

A második negatív.

A harmadik meg tippem szerint vagy egy terhes barátnő tesztje vagy egy netről töltött tesztkép.

2014. dec. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Hát ezek a tesztek igen csak hamis pozik.valamiért nagyon meg akar tartani téged kedves kérdező ez a lány.
2014. dec. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

De milyen szánalnas nő próbál ilyen nyomorult módon megtartani egy pasit?

Nyugodtan röptesd meg! Nem terhes!

Jah és ezek után ne dugd meg, mert képes a gumit is kirágni, hogy megtartson!

2014. dec. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Abszolút kamu. Nem tudom mi a célja ezzel a hölgynek, de ha majd elérte a célját ezzel nálad, akkor hamarosan a vetélést is el fogja majd játszani, hogy megússza a nemgömbölyödést? Nagyon ráijeszthettél, hogy képes ezzel a "játék"-kal még időt nyerni, hogy maga mellett tartson téged. Mondjuk a karácsony miatt...?
2014. dec. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!