Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért csak akkor pozitív, ha...

Miért csak akkor pozitív, ha nem vagyok ott?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szerintetek miért van az, hogy a lány terhességi tesztje csak akkor pozitív , mikor nem vagyok ott. Két teszt lett az két különböző reggel, de nagyon erős vonalkákkal. Délután sosem, pedig öt-hat is készült három-négy nap alatt. Egyszer ott voltam reggel, akkor is negatív lett :( Mi lehet ez? Átverés? Nem értem

2014. dec. 23. 21:46
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Még nem is ilyen színű a teszt csíkja :D:D ilyen gagyi átverést :D
2014. dec. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

De milyen szánalnas nő próbál ilyen nyomorult módon megtartani egy pasit?

Nyugodtan röptesd meg! Nem terhes!

Jah és ezek után ne dugd meg, mert képes a gumit is kirágni, hogy megtartson!

2014. dec. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Nézd, akár terhes vizeletet is szerezhet, abba mártva a fürdőből kijőve is tud pozitív tesztet produkálni.


Tényleg az a biztos, ha orvoshoz elkíséred. Amikor terhes voltam, bejött velem a férjem is (joga van hozzá) és az UH-n egyértelműen látszott az embrió.


Amúgy mi a célja, így akar visszahódítani?

2014. dec. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ez micsoda szemétség! A volt párommal, akivel tíz évig éltem együtt, egy 7 hónapos szünet után épp két hete kezdtük újra. Mivel ezt nem akartam titkolni előle, kidobott. Azt hiszem ezt meg fogom köszönni a lánynak. Ugyanolyan rafináltan, mint ő tett.
2014. dec. 23. 22:25
 25/33 anonim ***** válasza:
a régi/új nő dobott a szünet alatti nő kamu tesztjei miatt?
2014. dec. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Igen a régi/új dobott emiatt :(((
2014. dec. 23. 22:31
 27/33 A kérdező kommentje:

Amúgy minden tesztnél ott voltam, kivéve a pozitívakat.

Amelyeknél ott voltam nem volt esélye csalni, negatív is lett az összes. :)

2014. dec. 23. 22:49
 28/33 anonim ***** válasza:
Hát ilyet én még nem láttam! :D Hogy lehet egy nő ilyen idióta, hogy ráfirkál a tesztre tollal/filccel! Lerí a képről hogy ő szerkesztette! :) Ne kíméld a csajt! ;)
2014. dec. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Tippeket kérek, mi tegyek vele?
2014. dec. 23. 23:06
 30/33 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ér meg ez a csaj se energiát, se időt, és én a helyedben nem alacsonyodnék le a szintjére azzal, hogy pl. te is átvered valamivel. Dobd ki, ha egyáltalán együtt vagytok, vagy mondd meg neki, hogy mostantol ne keressen, és ha megkérdezi, miért, csak annyit mondanék, hogy ,,Tudod te" és faképnél hagynám/ leraknám a telefont.

A volt párodnak meg minél előbb vázolnám a helyedben a szitut.

2014. dec. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!