Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma már 2. napja késik barnás...

Ma már 2. napja késik barnás folyásom van terhes lehetek még?

Figyelt kérdés
már két hete lassan krémes fehér folyásom volt a petefészkem szurkál hányingerem van ha jóllakok feszülnek a melleim fáj a derekam fáradékonyabb vagyok és ma kis barnás folyásom is van de nagyon enyhén az első babánknál volt ilyen mindjárt megjön érzésem aki sajnos nem tudtam kihordani mert elvetéltem 11 hét körül és barnázásom pár napig de tüneteim nem voltak most meg vannak de barnázok is és a teszt negativ volt ma de 2 napja késik. volt már valakinek ilyen van esélyem rá h babát várok? reménykedek hátha. szerintetek?
2014. febr. 18. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:
lehetsz terhes tesztelj ujra par nap mulva nem mindig mutassa ki ilyen hamar
2014. febr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!