Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap nem kéne megjönnie. Ma...

Holnap nem kéne megjönnie. Ma reggeli 10-es teszt így néz ki. Miért foltos? Lehet pozitív?

Figyelt kérdés
[link]
2014. dec. 26. 09:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%

Nem akarom elkiabalni, de latok valami nagyon nagyon halvany rozsaszin csikot.

3 nap mulva en tesztelnek egy ujjat

2014. dec. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Élőben is ez a gondom, hogy olyan színes, főleg az alja, de nem egyértelmű nekem, pedig már láttam halvány pozit élőben az első babámmal. De azt gondoltam, hogy ennyire közel a napjához már halványan azért látszana egy tizessel. Szerintem megvárom a hétfőt a következővel. Köszi, hogy írtál.
2014. dec. 26. 09:58
 3/13 anonim ***** válasza:

Fugg attol hogy mikor volta peteėresed, es aktus.

mert ha kesoi , akkar az lehet a problema, na es persze koran is teszteltel. Hetfore mar biztosan szebb , lesz a csikod.

Majd ird meg hogy mi lett az eredmeny, kivancsi vagyok ra.

2014. dec. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kedves névtelen, privát üzenetedre itt van még egy kép, remélem, ezen jobban látod, amit szeretnél: [link]


Nem tudom, mikor volt ovum, és elég sűrűn voltunk együtt, 2-3 napig egyfolytában, majd 1 nap szünet, majd ismét... így jött ki. Meglátjuk. Köszi, hogy írtatok. Izgulok, hátha... :)

2014. dec. 26. 10:09
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
En mondjuk semmilyen csikot nem latok rajta. Marmint masodikot, az szememnek ez teljesen negativ. De epp emiatt nem kellene a nemvart elott tesztelni, mert ez a vege, csak talalgatsz. Inkabb varnod kellett volna meg par napot.
2014. dec. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is volt ilyen foltos tesztem.Sőt még erősebben volt rózsaszín mint a tiéd és nem voltam terhes! :( Pedig én is reménykedtem.
2014. dec. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%

hááát valami van ott, de annyira halvány, hogy lehet száradási csík is.

Később tesztelj! Drukkolok!

2014. dec. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Negatív:

[link]

2014. dec. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8-as: nem tudom értelmezni, amit küldtél. Ugyanez sötétben? A paca ott miért van rajta akkor?
2014. dec. 26. 11:24
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

Tesztelj később. Ez a teszt nagyon furcsa.

Egy pozitív tesztet nem kell megszavaztatni, vizsgálgatni, negatívba tenni. Ha halványan is, de egyértelműen ott kell lennie a második csíknak.

2014. dec. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!