Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mostmár minden rendben lesz?...

Mostmár minden rendben lesz? Vagy fognak még vizsgálni?

Figyelt kérdés

Pocak keményedéssel a kórházba kerültem.Méhszájam 2110,Magnézium infúzióval visszatartották és Kliont valamint Klion D 100-at kellett szednem/használnom.A folyásom jelenleg is hasonlóan bő,mint volt,de úgy mint korábban semmi más tünet nincs.A keményedések is megszűntek,napi 2-3 van maximum.

A Klion tuti rendbe hozott?

30hkm


2014. dec. 27. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:

miért ne vizsgálnának? még 2 hónap hátra van, rengeteg vizsgálatod lesz.

a klionnak semmi köze a keményedéshez, nyilván az meg kell majd nézni, hogy rendbe jöttél-e. 36. héten lesz kenet vétel, utolsó héten már rendszeres méhszájellenőrzés, stb. nem értem miért ne vizsgálnának...

2014. dec. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A klion bakteriális és egyéb fertőzésekre van, a szülést magát nem az tartja vissza, az a fertőzésre jó. Reméljük használ, elég erős gyógyszer (legalábbis nekem ezt mondták), kevés olyan kórokozó van, amit nem irt ki. Drukkolok, hogy idő előtt ne induljon meg a szülés, pihenj sokat!
2014. dec. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!