Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lent részletezem, lehet ez...

Piroska és a farkas kérdése:

Lent részletezem, lehet ez beágyazódás?

Figyelt kérdés
Együttlét utàn 2 nappal egy " törlésnyi" piros- véres, de nyàlkàsabb âllagú vmi majd màsnap enyhe ugyanilyen csak barnàs..lehet ez beàgyazódàs jele? Ja és vhogy külön érzem a jobb petefészkemet. Nem tudok rà jobb szót, minthogy " érzem", mert.nem fâj. Amennyiben beàgyazódàs, szerintetek segíti a megtapadàst ha pàr napig nem lesz együttlét?
2014. dec. 27. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Beágyazódás aktus után kb. 8-10 nappal kezdődik. Egy bő hét, mire a zigóta leér a méhbe, addig rengeteget kell fejlődnie, osztódnia, változnia a kétsejtes állapothoz képest.
2014. dec. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1-nek igaza van.

Nem lehet, hogy éppen ovud van?

2014. dec. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hàt fogalmam sincs sajnos. Szülés óta még nem àllt vissza twljesen a " rendszer".Most ezek a tünetek 8-9 nappal a menstruáció utolsó napja utàn jelentkezte, nekem alapból kb 35-38 naposak a ciklusaim. Ha ovu, akkor elvileg a hő is emelkedett kéne h legyen, vagy az ovu előtt? És ha ovu akkor most lenne " célszerű" együtt lenni?
2014. dec. 27. 15:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy várd meg, amíg helyreáll a "rendszer". Nem jó úgy kezdeni egy terhességet, hogy még össze-vissza van a hormonháztartásod, hiszen ezek a hormonok "tartják meg" a babát.
2014. dec. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Célszerű lenne elkezdeni ébredési hőt mérni, bár nem tudom, hogy baba mellett ez mennyire lehetséges... Ha éjjel fölkelsz, akkor már nem megbízható annyira az sem. A hőmérésnek csak akkor van amúgy értelme, ha végig méred a ciklusban, egy-egy mérésből úgysem lehet leolvasni semmit.
2014. dec. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi vàlaszokat. Igen, azért nem hőmérőzök, mert kelek éjszaka- hajnalban a kislànyomhoz és úgy tudtam , h így màr nem hiteles a mérés. A ciklusom mindig is legalàbb 35 napos volt, a" még nem àllt vissza" - t azért írtam mert még csak 2x jött meg, és ez a moatani tünet ismeretlen.De már nem szoptatok, a kislànyom 9 hónapos egyébként.
2014. dec. 27. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!