Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor csináljak terhességi...

Mikor csináljak terhességi tesztet? A menstruáció 1. napján voltunk együtt, de védekeztem Pharmatex hüvelykúppal.

Figyelt kérdés
Lezajlott a menstruáció, de már a 4.napon megduzzadt a mellem. Ezért gondolom, hogy lehet valami... Most a 6.napon vagyok.

2014. dec. 28. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
4. és 6. napon esélytelen, hogy bármit is érezz. Képtelenség, mivel még ha lenne is ilyenkor ovud, a beágyazódásig sem jutottál még el. Terhességi tesztet akkor csinálj,ha a következő mensid nem jön meg! De mensi és Pharmatex mellett én nem aggódnék.
2014. dec. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Legalább két héttel az aktus után. De amúgy tök fölösleges, mert nem volt semmi, amit meg lehetett volna termékenyíteni. Mire a pete megérik, az 12-14. nap a vérzés első napjától számítva, a spermiumok meg 48, maximum 72 óráig élnek benned (már ami túlélte esetleg a Pharmatexet). A terhesség megtermékenyítéstől számítva szűk két hét alatt jön létre, tehát a magad érdekében fejezd be szépen a tünetek beképzelését.
2014. dec. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És mi van a spontán peteéréssel?
2014. dec. 28. 13:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki akkor sem aggódik, amikor középidőben egyáltalán nem védekezik és van, aki a széltől is 72 órás tablettát akar bevenni. Szerintem te ez utóbbiba tartozol. Van, akinek mensi alatt spontán peteérése van (elenyészően kicsi eséllyel, de igen, volt már ilyen a történelemben), aztán van, aki Pharmatex mellett lesz terhes (ez kicsit több, mint a nulla, de azért még piacon vannak ezek a cuccok, ezért annyira tragikus nem lehet), aztán van, aki már korai jeleket mutat, amikor teherbe esik (extrém ritka, hogy valaki bármit is érezzen 5-6 nappal aktus után), és még sorolhatnám.


Szerinted mennyi az esélye, hogy ez mind EGYSZERRE következzen be?

2014. dec. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor csinálj tesztet, ha kimarad a menstruációd. Előtte fölösleges, ha terhes is vagy (aminek nagyon kicsi az esélye), akkor is korai lenne tesztelni.
2014. dec. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
A peteérés egy tizen-napig tartó folyamat, olyan nincs, hogy az éretlen petesejt, egyszer csak hopp, fél óra alatt két centi átmérőjű érett, repedésre kész tüszőt növesszen maga köré és meg is repedjen. Mese habbal, ne parázz már ennyire.
2014. dec. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!